Results 1 to 2 of 2
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

forum ve discord banlanmam ve bir takım gelişmeler

bu konu scorp_lion tarafından kilitlenmesi için açılmıştır. 8 ay evvel 5 yıllık forum accountum server başı ittifak olayları sebebiyle belirttiğim görüşlerden dolayı nttgame mod veya gmleri tarafından banlanmıştı. az evvel perastis nickli mod arkadaş yine açıldığı günden beri üye olduğum discord kanalından beni banladı.

arkadaşlar bu oyunda bunu yetkililere ve oyunculara duyurmak için söylüyorum. mod gm veya az buçuk çakal tanıdığınız varsa her türlü iş görüyorsunuz. forum ban olayında ismi futbol takımı olan clan lehine yaptığımız yorumlar bizi bana kadar götürmüştü. discord olayında ise deacon'un özel odasında deaconun sabah akşam avaneliğini yapan kişilerin kışkırtmalarından ötürü banlanmıştır.

geçtiğimiz 3 ayda tek başıma hesabıma yükledim cash miktarı 18bin küsürdür. fakat bu oyunda benim sözüm geçeceği yerde nerde ne ne şekilde o göreve geldiği belli olmayan ayrıca geçmişteki oyunculuk döneminde şuan yasak olan ne varsa yapan gm veya modların iki dudağı arasında tüm mesele.

bilinmelidir ki bu oyun tüm yan platformlarda instagram twitter vs. sürekli eleştiri almaktadır ve o yorumları silip ilgili kişileri banlamaktadır. eğer batan titanicteki çalmaya devam eden müzisyenler gibi takılırsanız 3-5de yancınız olursa oyunla ilgili her platformda kendinize yer bulursunuz. cash almışsınız oyunu oynuyormuşsunuz bunların hiç bir önemi yok.

halen gelmeyen oyuniçi etkinlikler (csw,felo,bf,kro) ve bitmek tükenmeyen illegale ek buglara da değinmiyorum bile.

acilen bu oyunu oynayan cash çeken bu oyunda vakit geçiren insanların bir araya getirilerek adam akıllı tartışma ve konuşma ortamların sadece oyunu nasıl geliştirebiliriz üzerine işleyişin başlamasının gerektiğini düşünüyorum.

her şirket kar amacı güder. an itibariyle 10x 3200 cash çekmeye hazırım. yeter ki oyunu oynadığı bile şaibeli olan şebeklerin veya oyuna pek de faydası olmayan işlerden elinizi çekin.

bu oyunun polemiklerden beslenen bir oyun olduğunu kavramanız ve söz geçen tarafın alışveriş yapan kitle olduğunu öğrenmeniz dileğiyle..

Registered Users
    Discord'dan, insanları tahrik ettiğin ve uyarılara rağmen buna devam ettiğin için kicklendin, banlanmadın.

Bkz. banlatmadık, kicklettik.

Bunu uyarı atışı olarak kabul edebilir, discorda yeniden giriş yapabilirsin. (kurallara uymak şartıyla)

Kilitlendi.