Results 1 to 5 of 5

GM arkadaşlar ufak bir istek ve öneri

Öncelikle otp ile ilgili sorunum var daha öncede söylemiştim ama süresi geçti denildi bana eski numaramı kullanmıyorum operatörümün havuzundada yok yeniden alamıyorum başkasıda kullanmıyor numara öylece duruyor boş boş ben ulaşamıyorum otp numara değişimi talep ediyorum

İkinci olarak önerimde şu genel olarak hesap desteği jrdeki afk olayları bugtan sonraki en büyük sıkıntı sadece jr için ufak bir çözüm önerim var sadece jr içinde çalışan partinin her isimin yanına bir report butonu eklensin 6 veya 7 kişinin afk olarak dediği adam otomatik olarak yetkililere bildirilmiş olsun şu an bu ilaç gibi gelir bizlere en azından afk kalanların cezası hızlanır müşteri hizmetlerinin işyükü yarıya iner

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Aşağıdaki konu bilgilenmen konusunda yardımcı olacaktır.

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Merhaba mod arkadaş sizi hiç sevemedim bu forumda bu arada sürekli telefon kaydı gibi cevaplar elbette attığın bilgilendirmeyi aylar önce gördüm ama hiçbir şekilde numarama erişimim yokken firmanın beni mağdur etmeside ayrı bir konu ben yetişemedim o tarihe ve cash çekip oynayan bi nevi yayıncı firmanın müşterisiyim ben mağduriyetimin giderilmesini istiyorum sadece müşteri hizmetleri eski numaranı çıkarttır gibi şeyler de söyledi lakin hiçkimse o numarayı tekrar alamıyor havuzda bile değil

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by harakiri33 View Post
    Öncelikle otp ile ilgili sorunum var daha öncede söylemiştim ama süresi geçti denildi bana eski numaramı kullanmıyorum operatörümün havuzundada yok yeniden alamıyorum başkasıda kullanmıyor numara öylece duruyor boş boş ben ulaşamıyorum otp numara değişimi talep ediyorum

İkinci olarak önerimde şu genel olarak hesap desteği jrdeki afk olayları bugtan sonraki en büyük sıkıntı sadece jr için ufak bir çözüm önerim var sadece jr içinde çalışan partinin her isimin yanına bir report butonu eklensin 6 veya 7 kişinin afk olarak dediği adam otomatik olarak yetkililere bildirilmiş olsun şu an bu ilaç gibi gelir bizlere en azından afk kalanların cezası hızlanır müşteri hizmetlerinin işyükü yarıya iner
    Şöyle düşün ben sana kin besliyorum jr de aynı partideyiz ben direk seni raporlarım 2 3 kişiyide kafaya alırım hop sen jrden atıldın ne yaparsın? bunlar çözüm değil kardeş kısaca.

dostum kusura bakma ama ağır saçmalamışsın sadece takım oyunu oynayarak kazanabılecegımız bır etkınlıge gırecegım ordan bırıne gıcık olacagım gerı kalan 4-5 oyuncuyu kendı safıma cekıp adam reportlatacagım öylemı bu nasıl bir saçma düşünce ben burdan sadece senın multıclıent kullandıgını veyahut 3-5 pc ile jr lere girdiğini düşünürüm kendini kurtarıyorsun resmen