Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Banned
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Aynen item dizemeyen TL basmayan adam etkinliklere girmesin haklısın
    ne alakası var ? oyunun bedava verdiği görev itemleri ile çok rahat np kasılır burada amaç gb yüksek diye sürekli sw değiştirip duran siteye gb satan asalak tayfayı engellemek

dostum az önce bununla ilgili bir öneri getirdim zeki bir arkadasımız dedıkı ben bırıne gıcık olurum gerı kalan 3-4 kişiyi safıma çeker reportlatırım dedı Jr ye gelecek bu gibi fikirlere umarım gm arkadaslar acık olur çünkü oyunun yarısı 3-5 pc ile yamuk bowlarıyla jr lere gırmeye kazanmaya calısırken banlanacagını anlayıp butun fıkırlere karsı cıkmakta ısrarcılar

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    şakkadanak girişe 79lvl şartı koyarsın şakkadanak silvergem den düşen drobu dandikleştirirsin şakkadanak problem çözülür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by darbzen2o12 View Post
    şakkadanak girişe 79lvl şartı koyarsın şakkadanak silvergem den düşen drobu dandikleştirirsin şakkadanak problem çözülür.
    Afq kalanlar zaten 80+

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    silvery gem den düşen drobu dandikleştirin de neden girelim jr ye o zaman. zaten zar zor kasıyoruz her girişte %1 kaybediyoruz. 3 kuruş para uğruna. para etmeyen bi taş için mi girelim.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    30-0 yeniyoruz mesela karşı tarafta devayı kesecek güçte değil ne yapacaz 30snde bir charimi hareket ettircez ? Daha caydırıcı cezalar olmalı. 3 gün değil 1 hafta banla başlasın sonra 1 ay ban olsun direk 3. de sinirsiz hadi kalın afk

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    gem değerli olduğu sürece kolaycıların ağzını sulandırmaya devam edecek. ya sunucunun iyice eskimesi lazım gem para etmesin yada party üyeleri partyden oyuncu atabilsin. her jr kesin afk birine denk geliyorum vegada. silver fiyatı 8.5m

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Peki LoL deki surrender teslim ol sistemine benzer bir sistem ile 6 kişi onaylayınca adam etkinlikten atılsa .
    Daha önce yazmıştım, son iletilerimden bulabilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Daha önce yazmıştım, son iletilerimden bulabilirsin.
    Bakıyorum teşekkürler

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Bu sistemin gelmesi şart. Başka türlü JR'den JR giren, Chat Weapon ve Armor itemlerinden başka item kullanmayan vs vs uzun uzun yazmayacağım bu tiplerden başka türlü kurtulamazsınız. Bu sistem olacak abi kasacaksın 83 veya üstüne kafan rahat edecek. Tavuk döner parasını 83'e kasmak için harcamaz zaten bu JR'den JR giren tipler 79 80 level olarak girmeye devam ederler merak etmeyin.

83/10'dan 70 levele kadar yukarıdan aşağı doğru sıralasa partyleri problem çözülecek zaten Yüksek levelden alçak levele doğru olması hem oyuncu açısından hem NTTgame açısından pozitif bir şey hiç bir negatif yanı yok.

Mesela adam kastı 80'e bıraktı. 4 5 jr girecek baktı sürekli çift charlar geliyor afklar geliyor ne yapacak bu adam 83'e kasacak pre çekecek cash alacak genie pot tp sc çekecek. Baktı 83'tekiler aptal gibi oynuyor bari reb kasayımda şu salaklardan kurtulayım diye yine genie ıvır zıvır bir yığın pus ürünü çekecek reb'ten yürüyecek yine kasacak.

Oyuncu açısından Sirius'u ele alalım mesela. 83/5'ler birbiriyle karşılaşırlarken 83'ler birbiriyle karşılaşacak 80'ler birbiriyle karşılaşacak 72 74 level olan adamın aynı levellerle karşılaşma olasılığı daha yüksek olacak. Bu ne demek oluyor stres yok, saçma sapan hareketler yok, hır kavga oranı düşecek serverın asıl oyuncusu olan 83/5 adam gidip saçma sapan 70 72 level adamla aynı ptde olmak zorunda kalmayacak. JR'ler daha çekişmeli geçecek 83/5 jr'leri düşünsene baktı çekişmeli geçiyor basacak scleri hemen. Yani NTTgame açısından desen cash harcanma oranı artıyor para kazanacak. Oyuncu açısından desen zevkli rekabetli bir etkinlik haline gelecek jr'lere tenezzül etmeyen elit adamlar belkide girecek sc basacak. Yani serverın 83/5 - 83 level arası asıl adamları sadece jr'den jr'ye giren 79 80 level adamları lanet okuya okuya taşımak zorunda kalmayacak. Bu lanet olası jr'den jr'ye giren tipler ne yapacak kendi aralarında karşılaşacaklar birbirlerine sövüp duracaklar ben 3 char soktum sen 5 char soktun diye. Serverın asıl adamları saçma sapan tipler yüzünden kaybettim demeyecek kapıştık adamlar daha sağlamdı veya daha akıllıca oynadılar kazandılar diyecek olması gerektiği gibi.