Results 1 to 10 of 10
    Banned

Ne zaman banlandığımı ve kaç gün kaldığını nerden görebilirim ?

Ben 1 haftalık ban yedim ama hangi gün olduğunu hatırlamıyorum.Nasıl ulaşabilirim o bilgiye ?

Banned
    Bir kişi yardımcı olabilir mi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz. Seçeceğiniz kategori KO Ban / Jail / Unblockdir.

Destek Bileti

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Süprizzz göremezsin en güzel tarafı da orası

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz. Seçeceğiniz kategori KO Ban / Jail / Unblockdir.

Destek Bileti
    Merhaba
    Şuan juraidde afk kalan birini report ettim fakat yalnış hesap üzerinden report etmişim report ettigim hesapta siriusta oynamıyorum
    Videoyu aldıgım hesap üzerinden report etmem şart mı ? Cr ye tekrar konu açıp meşgul etmek istemedim zaten fazlasıyla yogunlar

Banned
    Merhabalar,

Destek Bileti
    Hesap desteği istemiyorum ki , banımı açın da demiyorum. 1 haftalık ban yedim , süresini görebileceğim bir yer var mı ? bunu soruyorum sadece. Yoksa ban tamamiyle haklıydı yani açarlarsa haksızlık etmiş olurlar.

Banned
    Merhabalar,

Destek Bileti
    Attığın urlye bağlanamıyorum. https://eksiup.com/p/mf249920qnuo

Quote Originally Posted by spectra500500 View Post
    Attığın urlye bağlanamıyorum. https://eksiup.com/p/mf249920qnuo
    Süre olarak göremezsin kaç gün kalmış banın bitmesine ancak ticket atarak kaç günk aldı ögrenebilirsin diyo
    attıgı sitede knight online resmi sitesine gir id pw yazdıgın yerde sag üstte support diye bir kısım var oraya tikla daha sonra ticket kategorisi isteyecek ko ban/jail/unblock seç

Banned
    Quote Originally Posted by craft903 View Post
    Süre olarak göremezsin kaç gün kalmış banın bitmesine ancak ticket atarak kaç günk aldı ögrenebilirsin diyo
    attıgı sitede knight online resmi sitesine gir id pw yazdıgın yerde sag üstte support diye bir kısım var oraya tikla daha sonra ticket kategorisi isteyecek ko ban/jail/unblock seç
    En az 5 gün oldu 2 gün daha beklerim öyle uğraşana kadar

Senior Member
    Quote Originally Posted by spectra500500 View Post
    süresini görebileceğim bir yer var mı ?
    Oyuncu olarak yok.