Results 1 to 9 of 9

Ringde karakter aldım Satıcı banlanacak diye tehdit ediyor

uzun zaman sonra knight yeniden başladım. Her neyse satıcı ile anlaşıp site üzerinden ringi güvenilir bir şekilde aldım . ondan sonra satan adam çar banlanacak 1-2 güne elinde tutma şöle böle şeyler söledi hepsininin konuşma kayıtları mevcut . ben uzun zamandır oyundan uzak kaldım. herkes ring şeklinde almak güvenilir dedi.

Nolur gm ler mod lar bi yardım edin ne yapmam lazım daha ringi accounta basmadım öle deyince. benim suan ne yapmam lazım ne gibi yol izlemem lazım. Ring zaten pusta satılan bi item güvenilir. bu şekilde karakter ban yermi.

Senior Member
    Eğer ki karakterin geçmişinde illegal bir durumu varsa ve report edilmişse, döner dolaşır gelir bu gün olmazsa yarın karakter banlanır diye biliyorum. Karakterin Report edildiğini yada edilmediğini anlayamayacağın için bilindik pk larda görülen aktif ve legal olan karakterleri tercih etmenin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Senior Member dawt53's Avatar
    Destek yok sanırım bu durumlarda çünkü satış alış yasak zaten

kardeş ringle alım yasak değildi. Account satışı yasak değilmi

Senior Member
    Quote Originally Posted by hemsireadam11 View Post
    kardeş ringle alım yasak değildi. Account satışı yasak değilmi
    Doğrudur. Hesap alımı ve satışı biz oyuncuların zarar görmemesi için yasak. Kurallara uymayan hesap sahipleri olası bir aksilik çıkması halinde destek sisteminden yararlanamıyordu.

benim dediğin ring satışı. o yasak deil diye söyledi herkes.zaten artık account olarak kimse almıyor zaten artık

Senior Member dawt53's Avatar
    Ring asıl amacı satış yamak değil yanlışıkla vs açtığın yerlerde slot açmak kendine oyunda genel olarak alış satış yapmak yasak anlatılan şu alınca banlarnırsanız geri destek talep edilemiyor çünkü kullanan kişi ceza alacağını biliyorsa zaten ringliyi karakteri hemen sonra satmaya çalışıyo bu olay olmştu birkaç defa sen de açınca ringi bir bakıyorsun banlı

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Ringin amacı satış değil, karakter silmek diye biliyorum ama Modlar daha aydınlatıcı olur