Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Bunu bilmek için yetkili olmaya gerek yok, forumu biraz takip edersen bu sonuca sen de ulaşabilirsin.
    Forum bilgi ve yardımlaşmak içindir. Yetkili olmayan birinin açılan ya da kapatılan hesaplar hakkında bilgisinin olacağını zannetmiyorum. Forumda her yazılana inanıyorsan o senin sorunundur. Elbette ben de görüyorum forumda bu tarz konular ve yorumlar, olay burda tam olarak o da değil. Yorum yaptığım kişinin kendini yetkili kalıbına sokarak insanlara yardımcı olmaya çalışmasıdır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Forumda açılan konuları biraz araştır Biraz da discorda gel bizzat gmlerin olumlu cevaplarını kendin gör Sırf olay çıkartmak için post atma
    Daha önce yetkili ağzıyla konuştuğun için uyarmadılar mı seni ? Ne yapıp yapmayacağıma da ben karar veririm, yönlendirilmeye ihtiyacım yok.
    Last edited by Pochette; 10-07-2019 at 10:19 PM.

bildiğin boş adamsın sana durumu izah ediyoruz illegal adamlar falan filan neyse daha cevap yazmayacağım tartışılmayacak kadar cahilsin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Art arda ve seri açılan çoklu hesaplar güvenlik önlemi için sistem tarafından kapatılabiliyor. Bilet attığınızda hesaplarınız incelenir ve oyun kurallarını ihlal eden bir sebep görülmezse hesaplarınızın hepsi açılır. Elbette tüm bunlara müşteri hizmetleri karar verir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Forum bilgi ve yardımlaşmak içindir. Yetkili olmayan birinin açılan ya da kapatılan hesaplar hakkında bilgisinin olacağını zannetmiyorum. Forumda her yazılana inanıyorsan o senin sorunundur. Elbette ben de görüyorum forumda bu tarz konular ve yorumlar, olay burda tam olarak o da değil. Yorum yaptığım kişinin kendini yetkili kalıbına sokarak insanlara yardımcı olmaya çalışmasıdır.
    Bak yukarda moderatörün yazdığını okursan bu şekilde hesapların açıldığı konusunda sen de bilgi sahibi olabilirsin. Daha önce çok kez yazıldı.
    Last edited by BestVitaLity; 10-08-2019 at 09:53 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Bak yukarda moderatörün yazdığını okursan bu şekilde hesapların açıldığı konusunda sen de bilgi sahibi olabilirsin. Daha önce çok kez yazıldı.
    Az bi dışarı çık hava al da beynine oksijen gitsin, papağan gibi aynı şeyleri yazıp duracağına, yazdığım şeyleri okuyup idrak etmeye çalışsaydın belki anlardın. Mod ne yazmış ? "Elbette tüm bunlara müşteri hizmetleri karar verir." Bu tarz şeyleri kararı, net ve kesin bilgisi yetkililerdir. Burda oyunculara hesaplar hakkında net ve kesin bilgiler veremez kimse. Hele ki bunu vermeye kalkan kişi daha önce moderator kalıbında yorumlar attığı için uyarı aldı. Beyin loblarını biraz çalıştır ve anla artık ne dediğimi.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Az bi dışarı çık hava al da beynine oksijen gitsin, papağan gibi aynı şeyleri yazıp duracağına, yazdığım şeyleri okuyup idrak etmeye çalışsaydın belki anlardın. Mod ne yazmış ? "Elbette tüm bunlara müşteri hizmetleri karar verir." Bu tarz şeyleri kararı, net ve kesin bilgisi yetkililerdir. Burda oyunculara hesaplar hakkında net ve kesin bilgiler veremez kimse. Hele ki bunu vermeye kalkan kişi daha önce moderator kalıbında yorumlar attığı için uyarı aldı. Beyin loblarını biraz çalıştır ve anla artık ne dediğimi.
    Yetkiliden cevap almak isteniyorsa ticket atılır, burda herkes kurallar neticesinde açılan her konuya yorum yapabilir.
    Adam daha önce uyarı almış olabilir, yazdığı mesajda da hiçbir sorun yokki mesajı da hâla orda duruyor. Ne var bunda? Kimse burda kesin bilgi vermemiş, daha önce bu tip olayla karşılaşıp hesabı açılanlar oldu demiş.

Dışarı hergün çıkıyorum, sana da tavsiye ederim. Atılan mesajda yanlış birşey olsaydı mesaj silinmiş olurdu ve bu forumda moderatörlerin ve GMlerin yazdığı mesajlar doğrultusunda diğer üyelere de yardımcı olabiliriz. O mesaj hâla ordaysa demekki sorunlu olan kişi sensin.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Sen yönetici misin? Kesin olarak uyarı aldı diyorsun. Bugün sordum hesabınızda öyle bir uyarı yok dendi. Hadi buyur bunu da açıkla Yönetici Kardeş.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by D1DWWW2 View Post
    '' 1000 TL LIK CHAS YUKLEDIK ''
    Arkadaş bin Türk Liralık harcama yapmış lütfen yani

Junior Member
    hesaplar acıldı tesekkurler lutfen konuyu kapatın cok fazla boş insan var