Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 36

Thread: Hesabım Hk.

Senior Member
    Quote Originally Posted by blackinsilence View Post
    Şuan benİ banlatan elemanin farkli farkli charlarindan yorum attigini dÜŞÜnmeye baŞladim gerÇekten.
    bu arada sadece 7gün ban değil aynı zamanda hapise düştün çıkarmak için galiba 1-2k cash gerekiyor. Söylediklerinin çoğuna hak verdim ama ben hep iki taraflı düşünürüm. Sen yamuk bowunla çırılçıplak charınla "zengin" diye belirttiğin adamın "slotuna" çökmeye çalışıyorsun. Ve Gm lerin tavsiye etmediği "luring" işlemini yapıyorsun. Bu gerçekten çok ayıp bir şey. Hırs yap slotu adamdan alacak charını diz git çök . Cz git orada istediğin kadar luring yap cezası yok. arkadaşımla kendi halimizde kasarken itemsiz birisi 2-3 saat boyunca bizi yatırdı lure yaparak ewil wizardlarda report ettim ceza almadı. Cz de serbest.

ayrıca şunu belirtmeliyim ki Canavar çekip "padişah" hazretlerimizi yatırmanın cezası 1hafta ban + hapis iken Makro kullanmanın cezası sadece hapis. Gülünç. Bunu daha önce dile getirmiştim ama kimse önemsemedi. Gerçek anlamda söylüyorum Cz alanında ,ardreamda bir kere bile hapse girmemiş yıllarca kullanan insanlar var. Şu oyunda gözüktüğü gibi asas oynayan 1 kişi yok. Bunların hiç biri hapse girmeden bir kişiyi yatırttın diye 1hafta ban + hapis cezası alman adaletsiz geliyor. MAkro ile kıyasladığımda tabi.

arada yakmalık slotlarında ksleştiğim adamla bir gün samimi oldum. 10paket genie harcayacağıma hapise girmeyi yeğlerim daha iyi diyor. Sirius açıldığı ilk günden beri sadece 1 kere hapise girmiş onda da bariz belli etmiş makro olduğunu uyuya kalmış.

Girdiğim bazı klanlarda sırf makro kullanmadığım için farmlara çağrılmadım, bana makronun her detaylarını anlattılar yemin ediyorlar bir kere bile ban yemediklerine dair.

yakın zamanda draki kulesine sınırsız girebilecek bug keşfedilmiş. Arkadaş listemde ki bir "bayan" sürekli relog attığını fark ettim. Sabah 8de başlıyor gece 3-4 e kadar devam ediyor. Sorduğumda konuyu geçiştiriyordu besbelli draki bugu kullanmış yoksa mytrill +7 set +8 eagle dizmesi siriusta mümkün değil.

Bu hanım kızımız herhangi bir bana maruz kalmamışken senin sırf bir insanı yatırdığın için hapise girmen üstüne 1 hafta ban yemen gerçekten adaletsiz.

Bilemiyorum çok karışık.

Bu durum şuna benziyor sanırım. Sen hırsızlık yapıyorsun kendini haksızlığa uğradım diye savunuyorsun. bizler de diyoruz ki sonuçta adam öldürmemiş alt tarafı soygun ,gasp, hırsızlık yapmış yanında masumcuk kalır. Bir suçu baska suçla hafifletmek kadar saçma oluyor

inan bilemedim haksızlığa mı uğradın yoksa haklı mısın.

Şunu da belirteyim GMlerin savunduğu herhangi bir kişi olamaz. Uzun anlatmayacağım ama kafasına göre ban vs atsalardı bu forum onları eleştiren yüzlerce kişiyle dolu ama bir tanesi bile durduk yere şu şu sebepten ban yedim demiyor veya herkes şunu yapıyordu sırf bana ban atmak icin gıcık gitti banladı diyen bir kişi çıkmaz "oyundan"
    Last edited by ben_D2X4wCGY; 10-07-2019 at 04:12 PM.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    TAMAM İSTESE 1000 TANE CHAR SOKABİLİR PREMİUM ALDIGI SÜRECE, OZAMAN ÇOK ZENGİN BİRİSİ GERCEKTEN 1000 TANE CHAR SOKSUN OYUNA VE BÜTÜN SLOTLARA SAHİP OLSUN, BU MİLLET NEREDE OYNAYACAK NEREDE GÖREV YAPACAK NEREDE EXP KASICAK NEREDE KENDİNE İTEM KASABİLMEK İCİN FARM YAPABİLECEK ? ALLAH AŞKINA BİRİLERİNE KENDİNİZİ YAKIN GÖSTEREBİLMEK İÇİN ÇABALANIYORSUNUZDA ÇOK SAÇMA BİR ŞEY SÖYLEDİN FARKINDA DEİLSİN BestVitaLity
    Ondan daha iyi char yaparak slotu elinden almakla başlayabilirsin.

Banned
    Şuan benİ banlatan elemanin farkli farkli charlarindan yorum attigini dÜŞÜnmeye baŞladim gerÇekten.
    bu konuyu bende merak ediyorum birsiini şikayet etmek nasıl oluyor biraz açıklarlarsa yekili arkdaşlar sevinirim örneğin,

bi char bi slota hileli ks gidiyor video alınıp atılıyor, sonra aynı kişi başka slota gidiyo o kişide videosunu alıyo cr ye atıyo , farklı yer ve zamanda farklı kullanıcıların cr ye konu açma YETKİSİ var mı ?

soruyorum çünkü hileli birisini arkdaşaım crye attı sonra bana geldi bende attım , mod arkdaşar cr me baktığında kullanıcı farklı bir işlemden yargılanıyo felan yazdı daha fazla yaparsanız forum hesabınız kapanır gibi tehditler etti bildiğin , bune saçmalık, aynı şey cocuğunda başına gelmiş aynı kişi belki farklı forum nicklerinden 1 er gün ara ile atmış yani 4 kez ceza mı alıcak demek ?

bizde neden aynısı olmuyo peki bi video ile diğeri arasından belki 2-3 gün fark vardı ve mağdur olan charlarda farklı idi , iplere bakabilirsiniz , elin biri şikayet edicek macrodan birisni ben ise tpt den edicem o önce diye macro cezası mı yicek yani , her kişiye uyuglanan suçun cezası farklıdırr!!!!
    Last edited by BackToMaho07; 10-07-2019 at 04:42 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    bu arada sadece 7gün ban değil aynı zamanda hapise düştün çıkarmak için galiba 1-2k cash gerekiyor. Söylediklerinin çoğuna hak verdim ama ben hep iki taraflı düşünürüm. Sen yamuk bowunla çırılçıplak charınla "zengin" diye belirttiğin adamın "slotuna" çökmeye çalışıyorsun. Ve Gm lerin tavsiye etmediği "luring" işlemini yapıyorsun. Bu gerçekten çok ayıp bir şey. Hırs yap slotu adamdan alacak charını diz git çök . Cz git orada istediğin kadar luring yap cezası yok. arkadaşımla kendi halimizde kasarken itemsiz birisi 2-3 saat boyunca bizi yatırdı lure yaparak ewil wizardlarda report ettim ceza almadı. Cz de serbest.

ayrıca şunu belirtmeliyim ki Canavar çekip "padişah" hazretlerimizi yatırmanın cezası 1hafta ban + hapis iken Makro kullanmanın cezası sadece hapis. Gülünç. Bunu daha önce dile getirmiştim ama kimse önemsemedi. Gerçek anlamda söylüyorum Cz alanında ,ardreamda bir kere bile hapse girmemiş yıllarca kullanan insanlar var. Şu oyunda gözüktüğü gibi asas oynayan 1 kişi yok. Bunların hiç biri hapse girmeden bir kişiyi yatırttın diye 1hafta ban + hapis cezası alman adaletsiz geliyor. MAkro ile kıyasladığımda tabi.

arada yakmalık slotlarında ksleştiğim adamla bir gün samimi oldum. 10paket genie harcayacağıma hapise girmeyi yeğlerim daha iyi diyor. Sirius açıldığı ilk günden beri sadece 1 kere hapise girmiş onda da bariz belli etmiş makro olduğunu uyuya kalmış.

Girdiğim bazı klanlarda sırf makro kullanmadığım için farmlara çağrılmadım, bana makronun her detaylarını anlattılar yemin ediyorlar bir kere bile ban yemediklerine dair.

yakın zamanda draki kulesine sınırsız girebilecek bug keşfedilmiş. Arkadaş listemde ki bir "bayan" sürekli relog attığını fark ettim. Sabah 8de başlıyor gece 3-4 e kadar devam ediyor. Sorduğumda konuyu geçiştiriyordu besbelli draki bugu kullanmış yoksa mytrill +7 set +8 eagle dizmesi siriusta mümkün değil.

Bu hanım kızımız herhangi bir bana maruz kalmamışken senin sırf bir insanı yatırdığın için hapise girmen üstüne 1 hafta ban yemen gerçekten adaletsiz.

Bilemiyorum çok karışık.

Bu durum şuna benziyor sanırım. Sen hırsızlık yapıyorsun kendini haksızlığa uğradım diye savunuyorsun. bizler de diyoruz ki sonuçta adam öldürmemiş alt tarafı soygun ,gasp, hırsızlık yapmış yanında masumcuk kalır. Bir suçu baska suçla hafifletmek kadar saçma oluyor

inan bilemedim haksızlığa mı uğradın yoksa haklı mısın.

Şunu da belirteyim GMlerin savunduğu herhangi bir kişi olamaz. Uzun anlatmayacağım ama kafasına göre ban vs atsalardı bu forum onları eleştiren yüzlerce kişiyle dolu ama bir tanesi bile durduk yere şu şu sebepten ban yedim demiyor veya herkes şunu yapıyordu sırf bana ban atmak icin gıcık gitti banladı diyen bir kişi çıkmaz "oyundan"
    teşekkür ederim yorumun için.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Ondan daha iyi char yaparak slotu elinden almakla başlayabilirsin.
    charımı daha iyi bir hale getirebilmek için zaten o slota gittim ve izin vermedi. size nasıl geliyor bilmiyorum ama saglam bi char yapmak bukadar kolay birşey deil tamam parası olan yapıyor bu eleman gibi ama benim param yok.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    şu görüntüye bakıyorumda vaybee diyorum.
    insanlar haklıyı savumaya korkar olmuş, gmler cevap veremiyor çünkü haksız oldukları için ben böyle bi durum görmedim oyunu ne hale getirdiler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    En azindan aynaya rahat bakabİlİyorum.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    charımı daha iyi bir hale getirebilmek için zaten o slota gittim ve izin vermedi. size nasıl geliyor bilmiyorum ama saglam bi char yapmak bukadar kolay birşey deil tamam parası olan yapıyor bu eleman gibi ama benim param yok.
    Bitek orası mı var? Başka slot yok mu? Git eslantta htb htc kes, her zaman boş slot var.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Bitek orası mı var? Başka slot yok mu? Git eslantta htb htc kes, her zaman boş slot var.
    Deruda mp rec hp rec cok etkİlİ oluyor, hİÇ pot alamİcak durumda kalmadinmi sen? KonuŞtukca batiyorsun

Senior Member
    boş konu adamın imkanı varsa isterse 30 tane char sokar illegal birşey olmadığı taktirde sonuçta dışardan bakınca oooooo 18 char felan diyorsun o adam eminim bi illegal durumu yoksa her chara dc pre pot ıvır zıvır bi ton masraf yapıyor senin imkanın olsa sende koyardın 18 20 tane ? ama yok bu yüzden burda ağlamaya gerek te yok en baş kural bu bir oyun senin sigara paranı çıkaracağın bir araç değil

Tags for this Thread