Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

İllegal Programla Kutu Kaydırma Jr de yaşandı

Olay Şu 2. Sırada olmama rağmen ölmediğimiz halde ilk 3 kişiye gem gelmedi aynı clandan olan 3 mageye paylaştırıldı

3.cü odada ilk 2 ye gem geldi normal sıra işledi bu sefer

ancak devada 3. sıradakinde sıra olmasına rağmen gene o clandaki magelere silver bar ve gem gitti

Server Sirius 2 Kendi Nickim AreYouSirius Loglardan jrde bulunduğum ptdeki kişiler bulunup incelenebilir elimde kanıt malesef yok ama bunlar yaşandı lütfen incelemenizi istiyorum

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ağırlık problemi varsa gem gelmiyor. Öyle olmasın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Ağırlık problemi varsa gem gelmiyor. Öyle olmasın.
    ilk 3 kişiye gem gitmedi dedim sadece bana gelmedi demedim

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    gordionda banada oldu buna benzer bir durum. kutuyu ben açtım sıra bendeydi, tıkladım benden sonraki priesta gitti. chatten yazdım sıra bendeydi gem nasıl benden sonrakine gitti diye, gem gelen adam gülücük koydu. hayırdır ne işler karıştırdın sen dedim, bana gem gelmedi yalan söyleme dedi sıyrıldı gitti.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Piyasada bulunan 3. parti yazılımlarda böyle bir özellik olduğunu duymadım. Muhtemelen yaşadığınız başka bir şeyden kaynaklanmış olabilir. Görsel bir kanıt olmadığı için olumlu ya da olumsuz yorum yapmak zor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Piyasada bulunan 3. parti yazılımlarda böyle bir özellik olduğunu duymadım. Muhtemelen yaşadığınız başka bir şeyden kaynaklanmış olabilir. Görsel bir kanıt olmadığı için olumlu ya da olumsuz yorum yapmak zor.
    malesef görsel kanıt yok ancak dün geceki ptmdeki kişiler incelenemez mi loglar mevcuttur diye umuyorum

illegal bişey olmadan kişinin drobta sıra kaydırması mümkün mü

ilk odada alttan herkess sıra kaydı diyor ancak o clandaki mageler gıkını bile çıkartmıyor envanterime bakıyorum gem yok 2. sıradyım weight sıkıntım yok kutu alınırken ölmedim de

3. odanın son 2 bosundaki gemler 1. ve 2. kişiye geldi yani bana green gem geldi ama devada 3. ye gelmedi kutu alındığı anda 3. bana hiç gem gelmedi sırada bendeydi yazdı jrden atıldık adam yardır yardır sövüyor ölmediğim halde bana nasıl gem gelmez diye

3. şahsa jr boyunca 0 gem gitti aynı clandan 3 mageye en az 2 şer gem + silver bar ve silvery gem gitti
    Last edited by karimli; 10-06-2019 at 06:18 AM.