Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Acer Nitro 5 AN515-42 Laptop sorunum

Merhabalar birkaç gün önce aldığım laptopda AMD'nin sitesinden son güncellemeleri indirdiğim halde basit bir Knight Online'da 10 FPS, 5 FPS alıyorum. Radeon Software'den RX560X ile başlatıyorum Knight'ı ama yine böyle FPS alıyorum. GPU kullanımı %5 gösteriyor ve VRAM'ın 160 megabaytıbu kullanıyor. desteğinizi istiyorum yoksa iade edeceğim laptopu.
    Aceri aradığım zaman oyun ile alakalı bir sorun dedi ne yaptıysam bulamadım kime sorduysam cevap alamadım bu gibi sorunla karşılaşıp size yazan veya çözümünü biliyorsanız yardımcı olurmusunz

RX560X.
    Ryzen 5 2500U dahili Vega8 ekran kartı
    8 GB 2400MHz RAM.
    240GB SSD.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şöyle bir yol gösterebilirim. Bir flash diske oyunu yükleyin ve bilgisayar mağazasında nvidia chipsetli bir laptop ile veya sizin modelinizle aynı başka bir laptop ile deneme yapın. Tahminlerime göre Nvidia chipsetli laptopta bu sorunu yaşamayacağınızı düşünüyorum. Böylece elinizdeki ürünü iade edip etmeme konusuna net fikir alarak karar vermiş olursunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Scorp lion bugün güncel bir oyun ile denedim fpsler 100 felan idi sorun knightta galiba yani benim sistemimde ko yu destekklemiyor

Senior Member dawt53's Avatar
    Ekran kartı driver kontrol et eski sürümde kalmış olabilir genelde bu yüzden oluyor bir de harici kendi yükleyen programlar var onları deeyebilirsin yanlış yüklemiş olabilirsin