Results 1 to 4 of 4

Angry Tpt ban - haksizlik

Ben StrokeISMAILUSTAA . Dün gece saat 12 -1 sularında Oyuna girmek istediğimde ekranda Tpt Denen bi yazıyla Karşılaştım .Çok şaşırdım ve üzüldüm .
    Bizler yıllarca bu oyunda bir çok alanda emek veren İnsanlarız Ben şahsım adıma Konusmak istiyorum Kendimi bildim bileli bu oyunda bir yerlerde oldum çocukdum net cafelerde oynadım büyüdüm evimde oynadım gecçlihimin zamanın Nasıl akıp gittihini Anlamadım bile ama asla bu oyundan Vaz geçmedim . evlendik Her gün oyun yüzünden Dırdır yedik genede fırsatını bulup girdik oynadık - Kendi ekibmizle en az 5.6 defa kırallık yönetmişizdir ve sayısız illegal oyuncu reportlayıp Banlatmışızdır Asla barındırmadık içimizde böle insanları Bugün gelmiş Al sana Ban tpt Bir daha giremezsin bu oyuna diyip cezamı kesen Oyun yönetici program Kimsen buyur oyun senin olsun Ben yıllarca çabalıyim tecrubelerimizle kendi çabalarımızla Oynadığımız Akşamları en fazla attıhımız 3,4 sc lik pk larımızı Çok gördünüz okadar sinirliyimki Bugazım düğüm düğüm oldu Yıllarımızı verdik bu oyuna Kim olursanız olun Haksızlıha boyun eğdirmedik kimseyi Derhal Hatanıza Çözüm Bulun AtlantiS clanı : ISMAILUSTA

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Ko Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Destek biletleri mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir.

Destek Bileti

İyi forumlar

Senior Member
    Bu konu rosettayi 3 4 gündür meşgül ediyor,yetkili arkadaşlar detaylı bir açıklama yapabilirse bizim için çok iyi olur.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by has_zcB2hUxb View Post
    Bu konu rosettayi 3 4 gündür meşgül ediyor,yetkili arkadaşlar detaylı bir açıklama yapabilirse bizim için çok iyi olur.
    Destek alabileceğiniz tek platforum destek ekibidir, arkadaşlar. Lütfen destek ekibinden gelen cevabı bekleyiniz.