Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Çok iddaalı
    Aynen öyle

Senior Member
    dark bifrost gelseydi evet eski bifrost o kadar çok fragment gelmiyor bf gelirse sunucu2deki czler kapancağı için düşüş olucak bflerde çok fazla darlama olacağı için ve dark bifrost gibi atmacağı için gerek içerde gerek kırarken hiç birşey değişmez maks 5m oynar

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    dark bifrost gelseydi evet eski bifrost o kadar çok fragment gelmiyor bf gelirse sunucu2deki czler kapancağı için düşüş olucak bflerde çok fazla darlama olacağı için ve dark bifrost gibi atmacağı için gerek içerde gerek kırarken hiç birşey değişmez maks 5m oynar
    Yani senin kadar manipülatif bir karakteri hayatımda görmedim. Bundan 2-3 sene önce destanda oynuyordum benzer başlık açmıştım benzer cümlelerini kurmuştun. seni dinleyip 1hafta içinde aldığım itemlerin neredeyse yarısından fazlasını zarar etmiştim.

Hatta nickini kafama büşra demirci diye kodlamışım şans eseri gördüm. Pazarcıydın sen.

Kendi fikrimi söyleyeyim. Her şeyin fiyatı her an düşedebilir artada bilir. Fikir yürütmek saçma. Mantıken bifrost eklendiği için azalma olabilir ama bazı pazarcılar tüm itemleri topluyor sırf piyasası ölmesin diye yüksekten tutuyor. Eğer değeri düşecek diye item almaya korkuyorsan hiç alma sonucta bu bir oyun her şey olabilir

ayrıca böyle başlıkların forumda bulunmaması taraftarayım öyle ya da böyle insanları etkiliyor. Her an eslanta mytrill eklenecek diye almadım tüm parayı Gem de kutuda yedim alsaydım suan ne güzel olacaktı... Uzun lafın kısası aldığın itemler seni o an mutlu edecekse al gitsin
    Last edited by uon; 10-05-2019 at 08:15 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    Elindeki takıları satmaya odaklan burada zaman harcama Türkiye eski Türkiye değil herkes herşeyi görüyor .

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Geçen sene bifrost sayısı 5ten 3e düşünce pahalanır diye hemen aceleyle pazardan 2x +3 imir ring almıştım, gel görki pahalanmayı geçtim ucuzlamıştı bile

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Felankor ile bf aynı anda geliyor . Felankor bu perşembe gelecek 14 gün sonra da bf gelecek al ss .
    Size demiştim felankor bu hafta gelecek diye. Gene ss al . ekim sonu güncellemesi ile Bifrost gelir en geç kasımın ilk haftasındaki güncelleme ile BF . Aralıkta da Krowaz gelecek

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Size demiştim felankor bu hafta gelecek diye. Gene ss al . ekim sonu güncellemesi ile Bifrost gelir en geç kasımın ilk haftasındaki güncelleme ile BF . Aralıkta da Krowaz gelecek
    Bu adama dikkat! Yüksek yerlerde yüksek tanıdıkları var sanki

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yılbaşına bilfrost gelir eski bilfrost bol takı atmıyor o yüzden hemen fiyatlar yerle bir olmayacaktır illaki düşüşler gerçekleşecektir ama ilk ay için %40 düşüş sağlanır

Senior Member
    Yok hocam tek tanıdığım bile yok

Senior Member
    Undy SC kalkmaz demiştim yanılmıştım onun harici şimdiye kadar yeni server geliyor konusu dahil yanılmadım sadece forumu takip edip yayınları takip ediyorum GM leri falan dinliyorum fikir yürütüyorum o kadar yani .

Tags for this Thread