Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Size demiştim felankor bu hafta gelecek diye. Gene ss al . ekim sonu güncellemesi ile Bifrost gelir en geç kasımın ilk haftasındaki güncelleme ile BF . Aralıkta da Krowaz gelecek
    Gmler yayında dedi zaten felo gelecek diye. Orada burada duyduklarınızı kahinmiş gibi aktarmak saçma.

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Undy SC kalkmaz demiştim yanılmıştım onun harici şimdiye kadar yeni server geliyor konusu dahil yanılmadım sadece forumu takip edip yayınları takip ediyorum GM leri falan dinliyorum fikir yürütüyorum o kadar yani .
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Gmler yayında dedi zaten felo gelecek diye. Orada burada duyduklarınızı kahinmiş gibi aktarmak saçma.
    Undy SC kalkmaz demiştim yanılmıştım onun harici şimdiye kadar yeni server geliyor konusu dahil yanılmadım sadece forumu takip edip yayınları takip ediyorum GM leri falan dinliyorum fikir yürütüyorum o kadar yani .
    Diye arkadaşa yazdım senin mesajdan bir öncesini keşke okuduktan sonra 10 sn düşünseydin bu ne yazmış zaten GM ve forum takibi sonucu diye yazmışım

Junior Member
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    katılıyorum arkadaş biraz rüzgar yapıyor esmesede

Senior Member
    Quote Originally Posted by kar_gmRPelVu View Post
    katılıyorum arkadaş biraz rüzgar yapıyor esmesede
    Keşke yazmadan önce okumayı öğrense bizim memleket . Hep yazıyorlar ama okumasını bilmiyorlar . Önce okuma sonra yazmayı öğrenmek cidden çok önemli

Senior Member
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Yani senin kadar manipülatif bir karakteri hayatımda görmedim. Bundan 2-3 sene önce destanda oynuyordum benzer başlık açmıştım benzer cümlelerini kurmuştun. seni dinleyip 1hafta içinde aldığım itemlerin neredeyse yarısından fazlasını zarar etmiştim.

Hatta nickini kafama büşra demirci diye kodlamışım şans eseri gördüm. Pazarcıydın sen.

Kendi fikrimi söyleyeyim. Her şeyin fiyatı her an düşedebilir artada bilir. Fikir yürütmek saçma. Mantıken bifrost eklendiği için azalma olabilir ama bazı pazarcılar tüm itemleri topluyor sırf piyasası ölmesin diye yüksekten tutuyor. Eğer değeri düşecek diye item almaya korkuyorsan hiç alma sonucta bu bir oyun her şey olabilir

ayrıca böyle başlıkların forumda bulunmaması taraftarayım öyle ya da böyle insanları etkiliyor. Her an eslanta mytrill eklenecek diye almadım tüm parayı Gem de kutuda yedim alsaydım suan ne güzel olacaktı... Uzun lafın kısası aldığın itemler seni o an mutlu edecekse al gitsin
    oyun hakkında gram fikrin yok gelmiş burda ötüyorsun siriusu benden iyimi biliceksin

Senior Member
    ben takı pazarı yapmıyorum ama senin oyun hakkında gram fikrin yok eski bifrostta slot dönenler maks 10 taşı alır flame ring oynamaz gb fiyatı değişmedi sürece türkiye eski türkiye kimse birşey göremiyor burda bile yanılıyorsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    ben takı pazarı yapmıyorum ama senin oyun hakkında gram fikrin yok eski bifrostta slot dönenler maks 10 taşı alır flame ring oynamaz gb fiyatı değişmedi sürece türkiye eski türkiye kimse birşey göremiyor burda bile yanılıyorsun
    Ya dostum Türkiye eski Türkiye değil nedir ya Bu konu ile bunu nereden bağdaştırdın helal sana Bifrost gelince şimdiki taşkarın x10 misli taş olacak taşlar ucuzlayacak , ucuzlayınca millet daha çok kıracak ve daha çok kırdıkça da bütün droplar piyasada artacak, artan droplardan dolayı da piyasa düşer Bu eski Türkiye'de de aynı yeni Türkiye'de de aynı 2023 den sonra da aynı 2041 den sonra da aynı 2071 den sonra da aynı : Piyasada çok olan değersizleşir bu kadar basit

bf gelirse baya düşer.

Tags for this Thread