Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

3.parti uygulamaları sebebi olduğu söylenen banlar.

Herkese merhaba

Kendimi tanıtmak için kısaca özetleyeyim oyunu 2003 yılında oynamaya başladım. O zamandan beri düzenli aralıklar ile oynarım. Bir anlamda hepinizin bildiği KO bırakılmaz sadece ara verilir hikayesi.

Siriusta abbys farmı yapıyorum. Tamamen elle kasıyorum. Amiyane tabirle eşek gibi emek ve zaman harcıyorum. Bu kısmı tekrar etmeyeceğim. Kimse illa bir şey kullanmışsındır,illa bi macro koxp kullanmışsındır diye boşuna aşağıyı kalabalık etmesin. 2003’den beri bir defa dahi hiçbir illegal yöntem kullanmadan oynadım knight online’ı.

Şimdi bu işin çözümünü ve hakkımın iadesini talep ediyorum.

Sisteminizde gördüğünüz 3.parti program veya sıkıntı her ne ise bilgilendirilmek istiyorum ki diğer charlarımın da bu durumdan zarar görmemesi için önlemimi almak istiyorum.

Belli ki bir sıkıntı var dün akşamdan beri 3 charım banlandı. Sorun neyse bileyim önlemimi alayım. Diğer charlarıma girmeye korkar oldum.
    Aynı zamanda yukarıda belirttiğim gibi sisteminiz muhtemelen çok sağlıklı değil ki rastgele programları (excel autocat logo vb.)(bende hiçbiri bulunmamaktadır. Örnek olsun diye söyledim.) 3.parti uygulama olarak görüp beni cezalandırıyor. Her ne ise bilgilendirilmek istiyorum.

Saygılarımla.

Junior Member
    Şu an temiz diye düşündüğüm hiç ban sıkıntısı yaşamayan diğer bilgisayarımdan bir charım daha gitti. TPT IP MATCH diyor.
    Bu hataların giderilmesini talep ediyorum tekrardan. Beklemedeyim.

Saygılarımla.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Herhangi bir hata olmadığı için giderilecek bir şey bulunmamaktadır. 2003 yılından beri oyunu oynuyor olsanız ya da 2019 yılından beri oyunu oynuyor olsanız dahi illegal kullanım yapıyorsanız hesaplarınız ceza yiyor.

Kullanmakta olduğumuz sistem hiç bir programı illegal yazılım olarak almamakta, illegal yazılımlar direkt olarak tespit edilmekte ve buna göre tarafınıza işlem yapılmakta. Algı oyunları yaparak herhangi bir yere varamazsınız bilginiz olması adına.

Temiz bir şekilde oyuna geri dönüş yapmayı deneyebilirsiniz. Ceza almış hesaplarınız tekrar aktif hale getirilmeyecektir.
    Last edited by CluTaah; 10-04-2019 at 04:43 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Merhaba

2003’den beri oynamam banlanmamam için bir sebep olduğunu kast etmedim. Hiçbir algı oyunu yapmıyorum. Bundan kastınız nedir söylerseniz açıklayayım.

Temiz oynadığım için oyuna geri dönme hakkım olduğuna eminim.
    Sizden öneri talep ettim bir öneri sunmamışsınız. Sisteminiz dediğiniz ortamdan sorunun ne olduğunu görüp söylerseniz bilmediğim sorunumu bilgisayarımdan temizleyebilirim. Bunun için sorun olan yazılım hakkında bilgilendirilmek istiyorum. Bunun yerine foruma konu açtıktan 16 dakika sonra bir başka charımın daha banlanmasına şahit oluyorum.

Desteklerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Dikkat etmeniz gereken noktayı kalın olarak yazıyorum. İllegal kullanım yapan kişilere herhangi bir şekilde şunu yapmışsınız bundan yakalanmışsınız diye belirtme yapmamız gerekmiyor.

İllegal kullandınız ve hesaplarınız ceza aldı bu duruma itiraz etmek istiyorsanız eğer destek ekibiyle konuşun.

Konu kapatılmıştır.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn