Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 45
    Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Siliniceği söylenmişti ama hala duruyor hem soğanlar hem %5 atak kekler ? Hala haksızlık var biz red pot çekemiyoruz ama rakiplerimiz çatır çutur basıyor. Silinecek dediniz depolamadık size güvendik, silinmedi bir sonraki reste silinecek istek yaptık dediniz yine silinmedi, bir dahaki sefere size güvenmeyip 9999tane depolayacağım ben de.
    Yanlış bilgi verme istersen. %5 attack veren zımbırtılar attack sc ile birlikte kullanılamıyor. Red pot ile kıyaslaman yanlış.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Olmayacak gelmeyecek denilen her şey bilesin ki olacak gelecek.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Yanlış bilgi verme istersen. %5 attack veren zımbırtılar attack sc ile birlikte kullanılamıyor. Red pot ile kıyaslaman yanlış.
    Sen yanlış bilgi verme bilip bilmeden yazma dostum bal gibi de kullanılabiliyor azıcık ama azıcık araştır olur mu ? Araştırmadan ezbere yorum atma tamam ?

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Kuş beyin sende var. Sende kuş kadar beyin bile yok gerçi, o kadar bile beyin olsa gider kasardın bugün burda ağlamazdın. Ben kasmadım, bende yoksa hiçkimsede olmasın. Bu ezik dürümcü kafasından kurtulun artık. Attığın foto bile eski, dürümcü seni. Hakaret etmeden konuşmayı öğren önce. Aoc kesemeyince bugün dürüm parası çıkmamış, aç kalmışsın heralde.
    Oyun bilmezsiniz bişe bilmezsiniz boş boş ağlarsınız. Dürümcü tayfa hep aynı.
    Hangi attığım fotoğraf eski ruh hastasımısın ismini vererek ksc atmışım, yarım akıllımısın bozuk plak gibi bıdı bıdı oyun bilmez bişey bilmez diyorsun da nickim belli oynadığım server belli çık karşıma madem ? Tartışma programlarında booş polemik yapan dinazorlar gibi kaçak göçek polemik yapma, ettiysen bir laf gereğini yapacaksın. Kuru sıkı ilk okul muhabbeti yapma buyur bekliyorum sirius1 pm at alayım yarım aklının kalanını da.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Hangi attığım fotoğraf eski ruh hastasımısın ismini vererek ksc atmışım, yarım akıllımısın bozuk plak gibi bıdı bıdı oyun bilmez bişey bilmez diyorsun da nickim belli oynadığım server belli çık karşıma madem ? Kuru sıkı ilk okul muhabbeti yapma buyur bekliyorum sirius1 pm at alayım yarım aklının kalanını da.
    Mesela fotodaki sembollü charlara baktımda hiçbiri rankta yoktu. Rank mı bozuldu ?

Çok akıllıysan aklını kullanıp kassaydın bikaç tane şimdi burda bıdı bıdı yapmazdın.
    Last edited by BestVitaLity; 10-10-2019 at 06:58 PM.

Bu dürümcüler sıkıntılı, kendilerinde olmayan hiç kimsede olmasın istiyorlar.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Mesela fotodaki sembollü charlara baktımda hiçbiri rankta yoktu. Rank mı bozuldu ?

Çok akıllıysan aklını kullanıp kassaydın bikaç tane şimdi burda bıdı bıdı yapmazdın.
    Tamam işte pm AT bekliyorum demek sen de siriusta oynuyorsun ne güzel yada sen ver pm ni ben atayım ? Korkacak ne var at işte pm alayım aklını ???????? .d

Hadi la ranka bakan arkadaş pm at da cürmünü şeklini görelim kim dönerci kim adanacı anlarız .d

Tamam işte pm AT bekliyorum demek sen de siriusta oynuyorsun ne güzel yada sen ver pm ni ben atayım ? Korkacak ne var at işte pm alayım aklını ???????? .d
    Siriusta oynamıyorum.

Senior Member NeedB's Avatar
    Sen yanlış bilgi verme bilip bilmeden yazma dostum bal gibi de kullanılabiliyor azıcık ama azıcık araştır olur mu ? Araştırmadan ezbere yorum atma tamam ?
    Al bak basılıyormu basılmıyormu.

https://eksiup.com/p/nf2584956su3

Size laf anlatcam diye 1 attack sc boşa harcadım şuan.

https://eksiup.com/p/bi2584988ryd
    Last edited by NeedB; 10-10-2019 at 07:04 PM.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Al bak basılıyormu basılmıyormu.

https://eksiup.com/p/nf2584956su3

Yanlış bilgilendirme yapıyorsun o %5 atak veren değil bahsettiğimiz o değil arkadaşım. Bundan bahsediyoruz biz, soğan sıkıntı değil o sc ile basılmıyor asıl sıkıntı bu bak ;

Anladın mı ?