Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Oyun bizi istemiyor galiba

Yetkili birimlerimizin rutin kontrolleri esnasında aynı IP üzerinden birden fazla giriş ya da yine aynı IP üzerinden birden fazla açılan hesap olması durumunda bu hesaplar inceleme nedeni ile kapatılır ve inceleme neticesinde uygun görülmesi durumunda bazı hesaplar kullanıma tekrar açılır ya da kural ihlali görülen hesaplar süresiz olarak erişime kapatılmaktadır.

Durumunuz ile ilgili yetkili birimle görüşülmüş olup, incelemeler neticesinde hesabınızda oyun kurallarına ve kullanıcı sözleşmesine aykırı durum görüldüğü için hesabınızın süresiz olarak kapatılması yönünde karar alınmıştır.

2 yeni hesap biri 15 lwl dieri 42 lwl hesaplara aynı ip den kayıt olduk diye account Creation Abuse hatası yazıyorlar yukardaki ticker8n cevabı carlara 400 kc yüklemeden ticketta attitmiorlar.

Burdada gm eryudes yazmış

Bu tür durumlara düşmemek için lütfen burada bulunduğunuzda bulunan yasadışı yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızı bu durum hesap sicillerine işliyor ve tekrarlıyor halinde süresiz olarak kapatıldı.

bunlarida kaldırdık ama yinede ban yedik biz artık bu oyunu legaldemi oynayamicaz modlar konuyu siliyor ama

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    derdim 2 tane 15 20 lwl 400 kc lı hesapları kurtarmak deyil biz şimdi kendimize hesap açıp oynayamayacakmiyiz

Senior Member FFferik16's Avatar
    Cluutah'ın bir diğer konuda size söylediğine göre düzinelerce hesabınız banlanmış, bizi yemeyin burada "banlanana kadar ne kadar koparırsam" düşünceli kişiler.

Niyetiniz gerçekten banlandıktan sonra legal devam etmek olsa 1., haydi 2. hesap banlamasından sonra bunu yapardınız. Biz oyuncular dediklerinizi yemiyoruz, sizi kontrol edebilen GMler hakkınızda ne düşünüyordur siz tahmin edin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Cluutah'ın bir diğer konuda size söylediğine göre düzinelerce hesabınız banlanmış, bizi yemeyin burada "banlanana kadar ne kadar koparırsam" düşünceli kişiler.

Niyetiniz gerçekten banlandıktan sonra legal devam etmek olsa 1., haydi 2. hesap banlamasından sonra bunu yapardınız. Biz oyuncular dediklerinizi yemiyoruz, sizi kontrol edebilen GMler hakkınızda ne düşünüyordur siz tahmin edin.
    dostum yaşar ben başka bise soruyorum diyorumki bu oyunu legal olaraktami artık oynayamayacagim oyunun sahibi burdaki 3 5 gm deil

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by gLl12 View Post
    dostum yaşar ben başka bise soruyorum diyorumki bu oyunu legal olaraktami artık oynayamayacagim oyunun sahibi burdaki 3 5 gm deil
    Zaten legal hiç oynamamışsın ki GM bir önceki konuda sana ayar verdi.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Lütfen başka hesaplardan, foruma spam konu açmayın, forum kurallarına uyunuz. Size clutaah tarafından ilk konunuza yanıt verdi.

Yaşadığınız problemleri destek bileti üzerinden müşteri temsilcisine anlatmanız gerekmektedir.

İlk konunuzda da yanıtladığım gibi, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

İlk konu

İyi forumlar.