Results 1 to 5 of 5

Yeni ID'de sürekli DC olma sorunu

Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim,

Bu sabah bir ID açtım. Ardından bir de priest char oluşturdum. Ancak start dediğim DC oldu. Ardından bir daha denedim yine aynı şekilde DC oldu. Neden böyle birşey olduğunu tam olarak anlamadım. Sizce neden böyle bir sorunla karşılaşıyorum?
    Ticket göndermem için de NP yüklemem gerektiği için ticket açamadım.
    Takdir edersenizki direkt DC olan bir Id için de NP yüklenmez. Bu sorunun kaynağının ne olduğunu bilen var mı acaba?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Karakter seçim ekranında mı Dc oluyorsunuz?

Evet karakterimi seçiyorum. Hemen DC oluyor. Bugün toplamda 3 ID açtım.
    hepsinde aynı sorunu yaşadım. Dün akşam bilgisayarıma zararlı yazılım bulaşma ihtimaline karşın bugün bilgisayarıma tamamen temiz format attım.
    ID'nin birini sabah formatten önce açmıştım. Acaba bu zararlı yazılımlarla alakalı olabilir mi dedim. Bu nedenle format atmıştım. Ancak format sonrası açtığım ID'lerde de sorun var malesef. Neden böyle yapıyor olabilir sizce?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Eğer tek hesap girmeye çalışıyorsanız ve karakter seçim ekranında disconnect hatası alıyorsanız aşağıdaki öneriyi uygular mısınız?

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Olmaz ise, modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Eğer sorun devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Öncelikle yardımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim.
    Her bir önerinizi teker teker yaptım ancak maalesef olmadı.
    IP statik değil zaten, kapatıp açınca değişiyor. Farklı olarak ıp changer tarzı bir programla denesem sorun algılar mı oyun?

Bir de "tek hesap girmeye çalışıyorsanız" yazmışsınız. Tek hesap ile kastettiğiniz nedir acaba?

Bir de normalde nod32 kullanıyordum. Bugünkü formatımdan sonra Kaspersky'e geçtim. Bu durum da sorun oluşturmuş olabilir mi acaba? Gerçi sildim ama yine aynı probleme devam etti.

Sanırım IP ile ilgili bir sorun var. Okuldaki pc'den girdim. Neden böyle bir sorun yapıyor olabilir?
    Last edited by borayusuf4545; 10-02-2019 at 12:32 PM. Reason: Virüs programı eklemesi