Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

dünyada en çok para dönen mmorpg ama en az ilgilenileni!

bildiğimiz üzere +70 skilleri artık mavi tozlarla açılıyor fakat nedense hala shaula boss undan shaula çıkıyor bu itemi napalım biz ne işe yarar yani oyunda o kadar çok açık var ki kurian çıkalı seneler oldu hala üstü başı çıplak görünüyor, yüzlerce oyun açığı verdiğimiz premium paraları kimi zengin ediyor bilmiyorum ama oyunu zengin etmediği kesin... kaç yıllık köklü oyun ve böylesine amatörlük can sıkıcı umarım az da olsa bilinçlenir şu knight online kitlesi çünkü siz sustukça bu adamlar ne emeğinize ne size değer verir

Quote Originally Posted by Killermonger06 View Post
    bildiğimiz üzere +70 skilleri artık mavi tozlarla açılıyor fakat nedense hala shaula boss undan shaula çıkıyor bu itemi napalım biz ne işe yarar yani oyunda o kadar çok açık var ki kurian çıkalı seneler oldu hala üstü başı çıplak görünüyor, yüzlerce oyun açığı verdiğimiz premium paraları kimi zengin ediyor bilmiyorum ama oyunu zengin etmediği kesin... kaç yıllık köklü oyun ve böylesine amatörlük can sıkıcı umarım az da olsa bilinçlenir şu knight online kitlesi çünkü siz sustukça bu adamlar ne emeğinize ne size değer verir
    Öpebildiğini öp mantığı başka bişey değil...

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Beğenmiyorsan oynama zorla oynatmiyorlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Bence sen oynama kardeş adam birşey düşünmüş paylaşmış amip gibi atlamişsın bence senin gibi kullanıcılar banlanmalı kimseye saygısı yok oyundan soğutan tipsin

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by has_mqL49UyA View Post
    Bence sen oynama kardeş adam birşey düşünmüş paylaşmış amip gibi atlamişsın bence senin gibi kullanıcılar banlanmalı kimseye saygısı yok oyundan soğutan tipsin
    Arkadaşım önerdiğini oyunu tasarlayan ve düzenleyen düşünemiyor sanki ama oyuncu düşünüyor daha önce 10 tane konu açtılar az araştırın zaten yapacak olsaydilar yaparlar yapımcı firmanın çalışma mantığını hala bilmiyorsa ve sacma isyan ediyorsa bıraksın oynamasın zaten.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bu tür oyuncu kitlesi sağ olsun. Eminim bazı eleştiri konularında bu gibi yorumları görüp "bakın memnun olanlar da var" deniyor/iletiliyordur.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bu tür oyuncu kitlesi sağ olsun. Eminim bazı eleştiri konularında bu gibi yorumları görüp "bakın memnun olanlar da var" deniyor/iletiliyordur.
    Oyuncu ve yayıncının her istediğini yaptığını gördünüz mü? Yapımcı bu artık alışmak lazım iyi-kötü bir şey demiyorum ama adamlar istemeden ne yapsan düzelmez

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Killermonger06 View Post
    Sonuna kadar desteklediğim bir konu.
    Yılların oyunu girin bakın RESMİ SATICILARIN birinde bakın bakalım gayri resmî dönen mevlaları “ ki en üst yöneticisinden tutun en eziğine kadar herkes biliyor”

Senior Member FFferik16's Avatar
    Oyuncu ve yayıncının her istediğini yaptığını gördünüz mü? Yapımcı bu artık alışmak lazım iyi-kötü bir şey demiyorum ama adamlar istemeden ne yapsan düzelmez
    Maalesef her değil ama gelen tepkilere göre hareket edildiği oldu. Örneğin en son; ilk lure güncellemesinde herkes aynı fikirdeydi ve güncellendi. İkincisinde herkes aynı fikirde değil ve güncellenmiyor.

Ayrıca elbette haklılık payınız var ancak bunun çözümü gelip de "o zaman oynamayın" deyip onların ekmeğine yağ sürmek değil.

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Senin mantığın ile cevap veriyorum “dostum konuyu beğenmiyorsan yorum yapma o zaman“