Results 1 to 7 of 7

lütfen bir yetkili bana yardımcı olabilirmi?

destek ekibine ticket attım bana verilen cevap ise şu şekilde
    15 Şubat tarihinden itibaren, artık ICS güvenlik sistemine
    > kayıtlı olan hesaplarda, ekibimiz tarafından herhangi bir bilgi
    > değişiklik yapılmamaktadır ve hiçbir şekilde hesaplardan ICS
    > üyeliği kaldırılamamaktadır. Artık bu gibi değişiklikler
    > sadece hesabın ve numaranın sahipleri tarafından
    > gerçekleştirilebilecektir. Numara değişikliği yapmak
    > istiyorsanız eski telefon numaranıza erişiminizin olması
    > gerekmektedir.
    benim otp kayıtlı olan numaram bir süredir yurtdışında olduğum için gsm şirketi tarafından iptal edilip yasal işleme tabi tutulmuştur şimdi bu durumdaki bir hattıma ben nasıl erişim sağlayabilirim ? böyle bir imkan yok zaten yetkili birisi bu konuda bana yardımcı olabilirmi lütfen mağduriyetim giderilsin....

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteğini yalnızca destek ekibinden alabilirsiniz. Buraya konu açmanız bir şeyi değiştirmeyecektir.

Bilginize,

destek ekibine yazdım verdikleri cevap yukarıda yazdığım gibi kopyala yapıştır cevaplar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HiAxiSey3334 View Post
    destek ekibine yazdım verdikleri cevap yukarıda yazdığım gibi kopyala yapıştır cevaplar
    Merhabalar,

Biletinize gerekli yanıt müşteri temsilcisi tarafından verilmiştir. Eski telefon numaranızı tekrar çıkartmanız mümkünse bu problemi çözebilirsiniz. Onun dışında ne yazık ki yapabileceğiniz başka bir şey yok.

Aşağıda paylaştığım konuyu da inceleyebilirsiniz.

E-Posta ve Numara Değişimi

İyi forumlar.

inceledim ama gerçekten sizde bilirsiniz ki bu tarz olaylarda eski numaraya tekrar sahip olabilmek gibi bir olanağım yok kanıtlayabilirim hesabın telefon numarasını bana ait olduğunu bir kaç kendini bilmez kişi bu tarz sahtekarlıklar yaptı diye gerçek hak sahiplerini mağdur etmek doğrumu ? insanı oyundan koparmak soğutmakdan başka bişey değil ki bu 2 tuşa basmak bu kadarmı zor.hiç bir iyiniyet gösterilmemekde

Banned
    @HiAxiSey3334 konuyu incelersiniz tekrardan iyi sabahlar sabah saat 10 gibi falan tekrardan konuya bakarım eğer yardımcı olabiliceğim birşey var ise mzelden mail hesabı yada telefon numaramı verebilirim iyi günler

Banned
    @HiAxiSey3334 hattınız eğer turkcell ise ve faturalıysa hattınızın borcununun ödenmesi gerekmektedir eğer hattınız kontörlü ise türkiye de ailenizden birsine vekalet name vererek gidip ailenizden birisi sizin adınız a tekrardan numarayı alabilir fakat aradan 1 yıl geçtiyse o numara sistem üzerinden silinir ve 5 yıl içinde tekrardan satışa sunulur bu türkiyenin 81 ilinde bir bayide olabilir bana ulaşabilirseniz yardımcı olabilirim iyi sabahlar