Results 1 to 2 of 2
    Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Sayın DeaconFrosT Lütfen İlgilenirmisiniz

Yaklaşık 2 hafta önce açtığım anket an itibari ile mod lideriniz tarafından çok spawn yaptığım gerekçesi ile kapatıldı spawn demesinden kasıt şu sanırım bir oyuncu ile konu üzerinden yazışmamız olmalı.
    Bir diğeri ise, bugün konuyu güncellemek istedim 2 kere yorumum silinip eski tarihe konunun alınması
    Ana hesabım sürekli yasaklanıyor nedeni ise forum üzerinden özgür fikir ve düşünce paylaşımı yapıyorum diğer oyuncular gibi.
    Kapatılan konuda ki güncel oy kullanımı oyun yönetimini biz oyuncular tarafından memnun olmadığımızı gösteriyor bu durum karşısında sizin görüşünüz.
    Sanırım yönetim kadronuzda ki bazı kişiler benim yazmalarımdan şikayet ediyor ki en ufak bir kıvılcımda üzerime oynuyorlar.
    Son olarak biz oyuncular burada müşteri sıfatında bulunuyoruz her birimiz muhakkak cash vs alıyor yada 1 kere bile olsa cari bırakmışızdır Bizlerin memnuniyeti sizlerin temel kurallarından biri olduğunu düşünüyorum ama ne yazık ki burada yapılan muamele ve davranışlar çok acı ve kötü bir durumu gösteriyor bugün tesadüf gördüğüm bir konuda mod lideriniz kendi pc odasının resmini paylaşmış ve kullandığı mause ve klavye macro olduğu belli madem macro türü aparatlar kullanılması yasak lütfen bu olaya müdahale etmenizi rica ediyorum.
    Sizin görüşleriniz burada ben ve diğer oyuncular açısından çok önemli bu yaşanan olayları sizin adaletine bırakıyorum

Saygılarımla.

Bu konuyu 2 nci kez açıyorum ve siliniyor
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Registered Users
    Daha önce açtığını söylediğin konuda spam yapıp, multi hesaplar kullanarak kuralları fazlasıyla ihlal etmişsin ve bunları yapmaya devam etmemen konusunda uyarılmışsın. Gördüğüm kadarıyla yapılan uyarılar senin için bir şey ifade etmemiş, sonucunda da açtığın konu Scorp Lion tarafından kural ihlali sebebiyle kapatılmış. Herhangi bir hata yok.

P.S: Bu konuya cevabı makro özellikli klavyemle yazıyorum, kilitlemek için de yine makro özellikli mouse kullanacağım, eğer senin için bir sorun teşkil etmezse.

Kapatıldı.