Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    buradaki meselelerden bir taneside Oyuncularin Yeterli Kanit Sunamamasi,Bircogumunuzunda Cr ye kanit sunmak icin ugrasmamasi.
    Birde Bazi Oyuncularin Bos yere Yaptirim almasini istedikleri oyuncular var,farzi misal dun Jrye Okcum ile girdim mobun dibinde 3-5 caliyorum adam bana R vurma skill kullan diyor. 3-5 in R sini ilk defa bu adamdan duydum,simdi sen ne dersin bu duruma?! bu sekil vakalar cikmamasi adina belki gmler daha goze gelir kanit istiyorlardir...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    buradaki meselelerden bir taneside Oyuncularin Yeterli Kanit Sunamamasi,Bircogumunuzunda Cr ye kanit sunmak icin ugrasmamasi.
    Birde Bazi Oyuncularin Bos yere Yaptirim almasini istedikleri oyuncular var,farzi misal dun Jrye Okcum ile girdim mobun dibinde 3-5 caliyorum adam bana R vurma skill kullan diyor. 3-5 in R sini ilk defa bu adamdan duydum,simdi sen ne dersin bu duruma?! bu sekil vakalar cikmamasi adina belki gmler daha goze gelir kanit istiyorlardir...
    Bazı afk macro okçular geliyor ya uzaktan z + 3 5 li atıyor yada sadece R skilli vuruyor genelde siriusda oluyor.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eraymemati8888 View Post
    Cihanın yazdığında priestleri dağıtma işi var o da priestlerden hızlı tıklayan yüksek lewellere denk gelicek çok iyi bence bu yapılsın
    Hızlı tıklayan yüksek levellere göre gelecek diye bir şey yok ya reb 5'sin ve karussun diyelim son 30 saniye kalmış karus 400 human 300 diyelim reb 5 olduğun için seni alacak yine jr'ye. Leveli yüksek olan hep avantajlı olacak. Açıklamasını yaptım abi işte. Yani level kasan adam her türlü avantajlı olacak JR'de. Gidip öyle 1+1 ile Draki ile exp slotuna girmeden 15 günde 79 80 level olan JR'den JR'ye giren, 3 5 char sokan, afk bırakan tipler alt partylerde kendi aralarında debelenip dursunlar. 81 ve üstüne kasan adamın kafası rahat olacak. Şu sistemde sadece priestler için bazen sıkıntı çıkabilir adam reb 5 priesttir çok priest girdiği için onu gidip 80 levellerin partysine atabilir ama diğer joblarda böyle bir problem çıkma olasılığı yok.
    Last edited by 1cihan8; 09-30-2019 at 03:57 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by 1cihan8 View Post
    Şunu şuraya bırakalım. Bu sistemi getirmezlerse bu problem çözülmez.

83/10'dan 70 levele kadar yukarıdan aşağı doğru sıralasa partyleri problem çözülecek zaten Yüksek levelden alçak levele doğru olması hem oyuncu açısından hem NTTgame açısından pozitif bir şey hiç bir negatif yanı yok.
    Birçok konuda katıldığımı belirttim, bu konuda içinde de buna katıldığımı belirteyim. Ancak bunun yanında bu konunun asıl meselesi olan JR cezaların artması gerektiğini düşünüyorum.

GMler ve modlar sizin bu konudaki görüşünüz nedir? Ucu size dokunan bir şey olduğunda doğal olarak yanıtlıyorsunuz ancak genel olarak öneri konularına kayıtsız kalıyorsunuz. Sizin zaten her konuyu okuduğunuzu bilmek içimizi rahatlatmıyor, burada yorumunuzu da görmek gerekiyor.

Senior Member
    Cr çok yavaş ilerliyor, bir kişiyi report ediyorsun 5-15 gün yaptırım gelmesini bekliyorsun, video çek,yükle,konu aç,paylaş binbir zahmet iken birde 5-15 gün konuya bağlıyorsunuz insanları.
    Geç gelen adalet adalet değildir.

Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    Cr çok yavaş ilerliyor, bir kişiyi report ediyorsun 5-15 gün yaptırım gelmesini bekliyorsun, video çek,yükle,konu aç,paylaş binbir zahmet iken birde 5-15 gün konuya bağlıyorsunuz insanları.
    Geç gelen adalet adalet değildir.
    +1

Konuyu açarken örnek verdiğim raporlardan sonuçlananlarına bakalım mesela. Raporum 7 gün sonra GM işlemi görmüş. Yani adam 7 gün daha JR girmiş, yani 14 kez daha girebilmiş.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    JR cezası a.f.k. yada genie açma cezası ilki 3 gün sonrası 1 hafta + hapis olmalı.

Senior Member
    Sınırsız BAN!

GM rapor onaylanana kadar aynı adam tekrar JR etkinliğime denk geliyor mesela. 3-5 gün banlıyken başka karakteri ile gelecek, ban süresi bitince de asıl karakteri ile yine gelecek. E ne oldu ceza? Hiç.

Gerçekten oyunu oynamak isteyen, oyunu oyun olarak görmeyenlerin temizlenmesinde yardımcı dahi olan oyuncular hiç umurunuzda değil değil mi?

ya abi şuan jrden çıktım geldim aynı konuda başlık açmak için açsam simdi bu konuya yazın diyecekler ondan direk geldim buraya adamların umrunda değil ya herif bütün jr afk kalıyor bu adama küfür ediyorlar diye adam gelip diyo video açık beyler diyip kahkaha atıyor ya lanet olsun ben şurda 2 küfür etsem şuan gmlere sizin yapacağınız işe sokayım desem allah belanızı versin sizin desem anında ban yerim abi paşalar kendilerine hakaret edildimi tahammül edemiyorlar çünkü ama iş icraat yapmaya gelince tık yok ya report atıyorsun üşenmiyorsun bu adamları 1 hafta görülmesi 1 hafta incelenmesi sürüyor 2 haftada işlem tamam yazıyorlar anca bilgilendirmede yok işlem tamam dediği adam 1 gün sonra tekrar jrde afk kalıyor en son attığım reportta bunu belirttim dedim böle böle adam 1 gün sonra tekrar geldi afk kaldı siz nasıl işlem tamam diyorsunuz bana bilgilendirme verin adam 3 gün ban yedi 7 ban yedi gibisinden adamın bana verdiği cevap bizim öyle bir yetkimiz yok gmlerin felan umrunda değil ya bahaneleride hazır arkadaşlar çok fazla report var yoğunuz tatile gidince twitchden chate yazı yazmaktan üşenmiyorsunuz birbirinizle dalga geçmek için iş yapmaya gelince tınne hiçbirşey yok sadece beleşten para kazanıyorsunuz ya patheozun kaçkere reportuma işlem tamam diyipte 1 gün sonra adamların jrde insanlarla dalga geçerek afk kaldığını gördüm adama biri ana avrad sövünce geliyo diyo video açık aynen böyle yapıyor adam ben ne yapmışımda ban yicemdiyo adam ispatlayın diyo bu kadar yüzsüzlük yok ya bak bu posta bile cevap atmaya gerek duymamış adminler şurda hepimiz başlık açalım işte eryudese küfür edelim patheoza küfür edelim 1.5dk sürmez o postun altına yazanların ban yemesi olayı herkes anlamıştır galiba artık biz anca böyle yazdığımızla delirdiğimizle kalırız başkada birşey olmaz