Results 1 to 6 of 6

Angry Macro Şikayetleri

Merhaba arkadaslar,
    Macro olmadığım halde slotu benden alamayanlar macrosun deyip video alıyor ve şikayette bulunuyorlar.
    Macro olmadıgı halde ban yermiyim ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Illegal bir durum olmadıktan sonra endişe etmenize gerek yok. Siz kendinizden eminseniz problem olmayacaktır.

Ben kendimden eminim ama GM'lerin neye dayanarak macro tespiti yaptıgını bilmiyorum. Haksız yere ban yemek istemiyorum acıkcası. Zaten hile olaylarıyla pek aram olmaz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Christopher12 View Post
    Ben kendimden eminim ama GM'lerin neye dayanarak macro tespiti yaptıgını bilmiyorum. Haksız yere ban yemek istemiyorum acıkcası. Zaten hile olaylarıyla pek aram olmaz.
    Haksız yere ban yemek diye bir şey yoktur. %100 emin ve kanıt olmadan hiç bir hesaba cezai işlem uygulanmaz. Kendinizden de emin olduğunuzu söylüyorsunuz, endişe etmenize de gerek yoktur.

İyi forumlar.

Beni tpt diye banlatan adamın macro açması slotlara 4 char bırakıp ev geçindirmesi.Gücünüz garibana yeter.
    Last edited by NightOwl; 12-23-2020 at 05:30 AM.

Junior Member
    Bunun kanıtı zamanında çok net şekilde belirtildi legal adamı sürekli wolf basıyor olarak videoaya alıp şikayet ettiler ve adam banlandı.

Tags for this Thread