Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Eski serverlarda neden 1+1 hep aktif olmuyor

sürekli yeni char kasan quest yapan serverlara başlayan bir sürü kişiyle karşılaştım
    zaten premium şartı da var
    neden eski serverlarda 1+1 kalıcı olmuyor
    aresi diesi saymaya bile gerek yok mesela destan olympia gibi serverlarda bile zaten 79 level altı oyuncu kalmadı gibi bişey millet keyfi char falan kasıyor en azından 2. charlarını açıyorlar bence bunu gm lerin düşünmesi gerekli

veya sadece exp premiuma özel falan olabilir
    yani eski serverda char almak yerine exp kasmak isteyen bir oyuncuyu teşvik etmeli

sadece exp premiuma özel olursa hatta ardream karakterleri falan da mağdur olmaz diye düşünüyorum
    Last edited by ezz123; 09-29-2019 at 10:37 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bu tarz güzel etkinlikler senede bir kez, belli bir süre olarak yapılıyor. Belli bir süre yapılmasının daha iyi olduğunu düşünmekteyim. Kalıcı olmasını istemem.

15. Yıl Etkinlikleri içinde yer alan, günlük festival görevinin kalıcı olması daha iyi olabilir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bu tarz güzel etkinlikler senede bir kez, belli bir süre olarak yapılıyor. Belli bir süre yapılmasının daha iyi olduğunu düşünmekteyim. Kalıcı olmasını istemem.

15. Yıl Etkinlikleri içinde yer alan, günlük festival görevinin kalıcı olması daha iyi olabilir.
    En azından exp seal gelse exp kasmaya vakitleri olmayanlar karakter satın almak yerine kendilerine exp satın alabilirler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by HasanBurgan View Post
    En azından exp seal gelse exp kasmaya vakitleri olmayanlar karakter satın almak yerine kendilerine exp satın alabilirler.
    O konuda çalışma oldu ancak geleceği tarih belli değil umarım yakın süreçte eklenir.

Konu hakkında ise zaten exp premium ile 3-4gün sürmüyor 80 seviyeye ulaşmanız 1+1 kalıcı olması pek faydalı olacağını düşünmüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    O konuda çalışma oldu ancak geleceği tarih belli değil umarım yakın süreçte eklenir.

Konu hakkında ise zaten exp premium ile 3-4gün sürmüyor 80 seviyeye ulaşmanız 1+1 kalıcı olması pek faydalı olacağını düşünmüyorum.
    malesef ki parti bulamazsanız okçu veya bp priest dışında görevleri yapmak oldukça zor
    benimki sadece bir öneriydi sağlık olsun exp seal de mantıklı umarım yakın zamanda eklenir

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

80 levelden sonra isler degisiyor zaten, 1+1in cok yarar saglayan bir etkinlik oldugunu dusunmuyorum.

+1 Festival görevleri bildigim kadariyla korekoda sabit? Bizdede sabit olsa cok faydali olurdu. Malesef koreko bize göre kiyaslanamayacak kadar iyi durumda..

eski serverlerde neden +10 +3 itemler bankamızda hazır halde değil?

EXP Seal gelmemeli bence çünkü oyunda exp kasmak artık Korsan sunucu seviyesine çıkacak nerdeyse. KoreKO'da olmasını anlayabiliyorum çünkü Genie onlarda mevcut değil. (Burdada olmamasını isterdim ama her yer KOXP dolacak) Onlarda para kasarak pazardan EXP Seal alıyorlar. Onlar için gayet mantıklı çünkü ortada uğraş oluyor. EXP Seal alan içinde satan içinde. Bizim için herşey çok daha kolaylaşıyor. Bizde Genie var EXP Seal'da olsun. Birde 1+1 etkinliği olduğu zamana denk gelsin char kasmanın olayı kalmıyor. Arkadaş yukarıda Okçu ve BP dışında görev yapmak zor demiş, yanlış anlamadıysam. Aslında değil. Warrior, Rogue, Mage ve Battle Priest gibi class/joblar ile görev yapmak yeteri kadar kolay. Porutu'yu hiç denemedim bilmiyorum. Solo görev yapması nerdeyse imkansız gördüğüm Priest var (Buffer ve DB)
    Last edited by GamesDepot; 09-29-2019 at 11:51 AM.

Quote Originally Posted by ElMoradCastle View Post
    eski serverlerde neden +10 +3 itemler bankamızda hazır halde değil?
    katılıyorum hatta +5 felankor koymaları lazım...

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Shpock View Post
    80 levelden sonra isler degisiyor zaten, 1+1in cok yarar saglayan bir etkinlik oldugunu dusunmuyorum.

+1 Festival görevleri bildigim kadariyla korekoda sabit? Bizdede sabit olsa cok faydali olurdu. Malesef koreko bize göre kiyaslanamayacak kadar iyi durumda..
    Festival görevleri korede sabit değil 17.yıl eventiyle eklenip kalktı tek fark orada lesser moblarını eslanttan kaldırmıyorlar o kadar.