Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    Quote Originally Posted by asa_qg9lyRrA View Post
    Kardeşim lütfen ağlamaktan vazgeçin artık jrde partinde akıllı bir warrior varsa zaten sürekli provake atıp yere vurduğu takdirde o doomlar sana dönmez , ayrıca 72 atmak zorunda değilsin 56 skilini kullanabilirsin doomlar için. Okçunun tek avantajı olan uzaktan vurması zaten e bırakta bi zahmet elini düşürsün
    ya kardeşim ben ne diyorum sen ne diyosun illa jr mi olay ve her ptde düzgün 83 warior mu var gelmişsin ağlıyorsun diyorsun

eli düşmese magenin sana batan yanı ne onu söyle sen

ben yazıyorum bosu neyle çekeyim 56 ile mi 72 ile mi alanla mı ? el düşüyor kardeşim okuma özürlü değilsen el düşmesi olmayan mageyide ilah olarak görmezsin algında problem var senin

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Kardeşim burada büyücü sınıfını en çok savunanlardan, güçsüzleştirildiğini söyleyip arkasında duran kişilerden biriyim ama şikayetin ve önerin çok saçma. Okçuların bence en önemli işlerinden biri el kırmak. Bundan birkaç hafta öncede bir priest oyuncusu bu konuda şikayet etmişti. Kendim de priest oynayan biri olarak okçuların el kırmasını destekliyorum ve oyuna renk kattığını düşünüyorum. Bu adamların tek işi uzaktan bir tuşa basıp sadece hasar vermek değil.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    ben moblara karşı mage ve priestın elinin düşmemesini düşünüyorum çünkü 1 mob bile seri el düşürüyor çok saçma bir şekilde. pk olayında da istisnasız her okda düşüyor, bunun oranının düzenlenmesi gerekir çünkü okçu adamda bunu bildiği için damage bile yemeden uzaktan görüyor işini, böylece magenin staff vuruşu hariç skilli kalmıyor onuda yanına yaklaşmadığı için vuramıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    ya kardeşim ben ne diyorum sen ne diyosun illa jr mi olay ve her ptde düzgün 83 warior mu var gelmişsin ağlıyorsun diyorsun

eli düşmese magenin sana batan yanı ne onu söyle sen

ben yazıyorum bosu neyle çekeyim 56 ile mi 72 ile mi alanla mı ? el düşüyor kardeşim okuma özürlü değilsen el düşmesi olmayan mageyide ilah olarak görmezsin algında problem var senin
    Birincisi Mageyi değil hicbiseyi ilah olarak gormem. Allahin varlığına inandığım için.
    İkincisi sen jrde yok gate atamıyorum yok adamlara vuramiyorum demişsin sana nasıl vurulacagini öğrettim .
    Üçüncüsü bossu çekmen için hiç bir şey elini düşürmez nerde duracağını bilirsen. Humanda boss tarafına karusta gate tarafına atar boss içinden çıkan bosslari.
    Dördüncüsü millet hile kullanıyor sırf el düşmesin diye bu oyunun bir değeri bir önemi olduğundan dolayı el düşmesi .
    Beşincisi algimda hiç bir problem yok hayatın boyunca pk atmamissin mageyle sadece jrde pkda 2 elin düştü diye burada ağlıyorsun. Düzgünce cevap vermişim sana hala algimla alay ediyorsun kaç kere czye gittin mageyle ?
    Mageyle RR Skill yapmayı ogren gel tssiz oynamayı öğrende gel o zaman tatlı tatlı konuşalım ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by eraymemati8888 View Post
    Birincisi Mageyi değil hicbiseyi ilah olarak gormem. Allahin varlığına inandığım için.
    İkincisi sen jrde yok gate atamıyorum yok adamlara vuramiyorum demişsin sana nasıl vurulacagini öğrettim .
    Üçüncüsü bossu çekmen için hiç bir şey elini düşürmez nerde duracağını bilirsen. Humanda boss tarafına karusta gate tarafına atar boss içinden çıkan bosslari.
    Dördüncüsü millet hile kullanıyor sırf el düşmesin diye bu oyunun bir değeri bir önemi olduğundan dolayı el düşmesi .
    Beşincisi algimda hiç bir problem yok hayatın boyunca pk atmamissin mageyle sadece jrde pkda 2 elin düştü diye burada ağlıyorsun. Düzgünce cevap vermişim sana hala algimla alay ediyorsun kaç kere czye gittin mageyle ?
    Mageyle RR Skill yapmayı ogren gel tssiz oynamayı öğrende gel o zaman tatlı tatlı konuşalım ...
    son 4 yıldır cz ye çıkmıyorum öncesinde ekibim vardı atardık pk mızı son serverımız atlantisti şuan gordion atlantisi bırakınca korsan sunucuları tercih ettim nese konumuz bu değil
    bana mageyi öğretme jrde daha fazla dikkat edicem mobların çıktığı yere ancak sen yazmışsınki ptndeki warior alanla üstüne alır doomları yani benim asıl demek istediğim neden başkasına muhtacım atak skilleri atmaya çalışıyorum defansif değil priest gibi heal kaldırmıyorum

nedeb wariora muhtac olmalıyım yada mobu üstümden alacak başka birine bana bunu anlat neden vakit kaybediyoruz el düşme yüzünden

evrendeki en önemli unsur zamandır

düzgünce cevap vermek ağlıyorsun demek mi gülünç
    Last edited by karimli; 09-29-2019 at 09:25 PM.