View Poll Results: Mage Karaktere Yeni İsim Önerileri

Voters
59. You may not vote on this poll
  • Teleport Master

12 20.34%
  • Warior Yamağı (Warior Assistant)

5 8.47%
  • Gariban

8 13.56%
  • Ekmek

34 57.63%
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 74
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)

Mage Karakterin Yeni İsmi Ne olmalı?

Son yemiş olduğu nerf den sonra artık mage karakterinin isminin de değiştirilmesi kanaatindeyim. Zira artık magelikten çok uzak birşey olmuşlar =) ve bu acaip karakterin ismini mage olarak görmek beni üzüyor. Magelerin o efsanevi zamanları hep aklımızın bir ucunda o efsanevi şekilde hatırlanması için bu yeni acaip karakterin isminin değiştirilmesini arz ediyorum

Not: Uzunca bir aradan sonra işsiz kalınca eski karakterim olan mage ile yeniden başlama kararı almıştım. Ne item çekeyim, hangi pre yi çekeyim diye düşünürken magelere gelen son nerfi gördüm ve vazgeçtim başlamaktan. Bu oyunda tek zevk aldığım karakter mage olduğu için başka karakterle de oynamayı düşünmüyorum. Melee oynayan arkadaşlar da artık kafa kafaya tokuşup dururlar koç misali =)

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bence hâlâ bütün etkinliklerde ağır basmaya devam ediyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    hahaha güzel mizah beğendim

warriorun alan vuran skilleri tek kişiye vurmaya başladığı gibi magenin novalarını da tek kişiye hasar vuran skill haline getirmelisiniz.mageler çok güçlü dengeleri bozuyor tüm etkinliklerde ve pk alanlarında.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Yenisini bilmem ama eski ismi raven kesici olmalıydı. 2 kolsuz raven kesemiyor diye ne çok abarttınız anlamıyorum.
    10-15gblik magelerle, old takılarla, 100-200gblik warriorları kesme hayali kurmayın, Destan'da RTM clanı var arada yayın açıyor, bi izleyin adamlar CSW bile alıyorlar, Maneste adını tam hatırlamıyorum sanırım Smash'lar vardı, adamlar pt wsde warriorları kesiyordu. Warrior çok güçlü değil, warriorlar çok itemli. Sürekli mage ezik diyeceğinize chara item koyun.
    Last edited by Lord_Archer; 09-28-2019 at 02:55 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu ağır basmalar hep protein tozunun etkisi

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İyi ki bir juraid ve forgotten temple da üstünlükleri kaldı (eski serverlerde buna ek olarak utc de var tabii) onları da alın da artık hiç birşey kalmasın ellerinde =) ayrıca ben etkinliklerde üstün olmak değil pvp de veya farmda eşit olmak isterdim bir mage playeri olarak. Hatta niye mütevazi oluyorum ki? Üstün olmak isterdim demek daha doğru. Zira eğer başka oyunlar da oynuyorsan Scorp_lion sen de biliyorsun ki bütün oyunlarda mage karakteri en yüksek damage (ama zaaf olarak da düşük defans) özelliğine sahiptir. Mageyi ben o yüzden seviyordum çünkü.
    Ayrıca yine bir mage playeri olarak hep etkinliklerde ki mage üstünlüğünün ben de karşısındaydım. Yani daha önceki açtığım konularda okuyabilirsiniz, yazmışımdır aynı şeyleri; mesela ft de takımlar jr de ki gibi rasgele ama düzenli olsun. yani her partiye atıyorum 2 pri 2 mage 2 rouge 2 warior düşsün gibi gibi... Veya jr de aynı şekilde her partiye nasıl 1 pri geliyorsa her partiye 2 mage gitsin ayarlansın da... Dediğim gibi ben etkinliklerde üstün olmak istemiyorum, magenin aslolan haline kavuşmasını istiyorum.

Quote Originally Posted by Sshfsstttts View Post
    warriorun alan vuran skilleri tek kişiye vurmaya başladığı gibi magenin novalarını da tek kişiye hasar vuran skill haline getirmelisiniz.mageler çok güçlü dengeleri bozuyor tüm etkinliklerde ve pk alanlarında.
    Umarım ironi yapıyorsundur canım benim. Ciddiysen de cevap bile vermek istemiyorum sana

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Yenisini bilmem ama eski ismi raven kesici olmalıydı. 2 kolsuz raven kesemiyor diye ne çok abarttınız anlamıyorum.
    10-15gblik magelerle, old takılarla, 100-200gblik warriorları kesme hayali kurmayın, Destan'da RTM clanı var arada yayın açıyor, bi izleyin adamlar CSW bile alıyorlar, Maneste adını tam hatırlamıyorum sanırım Smash'lar vardı, adamlar pt wsde warriorları kesiyordu. Warrior çok güçlü değil, warriorlar çok itemli. Sürekli mage ezik diyeceğinize chara item koyun.
    Bak işte çok sığ düşünüyorsun lord_archer kardeşim. 10-15 gb lik magelerle 100-200 gb lik wariorları kesme hayali diyorsun ama işin ilginç yanı, aslında 10-15 gb lik mage o bahsettiğin warior ile aynı kalitede iteme sahip. Şöyle izah edeyim; oyunda mage çok nerflendiği için mage playeri gün geçtikçe azalınca mage itemlerine talep düşüyor. Dolayısıyla mage itemleri çöp item haline geliyor. Yani aslında benim dediğim gibi mageler eskisi gibi olsa ve mage playeri eskisi gibi artsa, sen de rahat edersin ben de. Zira wariorunu 100-200 gb ye değil 40-50 gb ye kral gibi dizersin. Warior güçlü demiyorum zaten ben. Warior olması gerektiği gibi (ortalama atak yüksek defans yani tank karakter) , ama mageler sürekli nerf yiyor. Sadece mageler değil okçular da nerf yiyen bir klas. Ben oyun gibi oyun istiyorum. Oyundan anlamayan yeteneksiz kıraathaneci tiplerin gelip de para basıp egolarını tatmin ettiği bir oyun istemiyorum. Yetenek izlemek istiyorum. "Kafama des al vur yere" demekten başka şeyler de olsun istiyorum oyunda .. Bilmem anlatabildim mi?

bu arada raven kesici ne allaşkına ya wariorlara da paramun kesici mi diyelim , ya da okçulara troll kesici veya uruktron kesici? bu nasıl mantık yahu

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ben de glacier mage nin büyü hasarının artmasını istiyorm. glacier mage oynamak istiyorum ancak yeterli hasarı yok ve kasması çok zor. ya flame olmak zorundasın ya lr. glacier sürekli yan skill olarak kullanılıyor ve bu bana oldukça saçma geliyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben de hobi olarak mage dizmiştim. Oynaması eğlenceli ve inanılmaz masrafsız. Ares gibi bir sunucuda +8 krowaz set, +3 takılı mage yapmak nerdeyse 6 -7 aylık sağlam bir pazar yapmaya bakıyor. Warrior ya da Rogue sınıfına bu sürece üst seviye hiçbir şey alamazsınız.

Tüm etkinlikler demiştim, bunlar sadece ft ya da jr değil. Krowaz, Utc hepsinde mage var. Savaşların kaderini bile belirliyorsunuz. Bence mage karakteri cidden oynanacak seviyede ve zayıf değil.

Yok ben old takılı, troll setli bir karakterim derseniz zaten konuşmaya bile gerek yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.