Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Nttgame ve yeni bir oyun

Nttgame seven vardır sevmeyen vardır konu onunla ilgili değildir lütfen yorum yaparken bunu dikkate alın.Knight online çok güzel ve hepimiz için değerli bir oyun ama nttgame yapımcı firma olmayışı bizi sürekli mgame bağlı bir hale getiriyor.Bir dönem kingdom online gelmişti hızlı gelişim ve farkın çok açılması oyun dengelerinin bozulmasın oyunun sonunu getirdi. şimdi düşünüyorum nttgame tüm hakları kendinde olan bir bir oyun ile gelse GM arkadaşlar yada yönetim kadrosu oyun içi Geniş rehber videoları olsa kısa sürede başarı sağlayabilir.
    Sizce içerisinde knight tadı olan bir oyun oynanmaya değmez mi?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    NTT Game yayıncı firmadır, yapımcı firma bambaşka bir şeydir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Bende onu diyorum yapimc ve yayıncı olamıyor mu? Komple satın alsa knight online haklarını güzel olmaz mıydı ?

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bütçe ve teknik bilgi gerekir.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Şu Kingdom Online çok merak ediyorum olumlu yorumlar vardı oyuna, o dönem sanal alemden uzak kaldığımdan ne oynayabildim ne de takip edebildim niye kapandı ki o oyun? Knight a gelince nttgame yapımcılığını da alsa çok bir şey değişeceğine inanmıyorum sorun bence oyuncuların zihniyetinde oyunu ticaret çevirenler, onları zengin eden hırs sahibi insanlar varken değişen bir şey olamayacak. Şu gıpta ile bakılan KoreKo oyun düzeni bize gelse ne kadar kötü kullanılacak bunun düşüncesi bile umudu kaybettiriyor.

Senior Member
    Önyargılı Olucam biraz ama nttgame çalışanlarının yazılım bilgileri olup olmadığı konusunda bence yok hazır kodeları kullanıyorlar hazır charlarda etkinlik yapıyorlar

düzenleme ve güncellemeleri mgame yapıyor

iletim raporlama vs teknik işler yani nttgame in yaptığı

bu sebeple oyun yapacak şirketin yazılımcıya ihtiyacı var nttgame yayıncı firmadır

Quote Originally Posted by karimli View Post
    Önyargılı Olucam biraz ama nttgame çalışanlarının yazılım bilgileri olup olmadığı konusunda bence yok hazır kodeları kullanıyorlar hazır charlarda etkinlik yapıyorlar

düzenleme ve güncellemeleri mgame yapıyor

iletim raporlama vs teknik işler yani nttgame in yaptığı

bu sebeple oyun yapacak şirketin yazılımcıya ihtiyacı var nttgame yayıncı firmadır
    Zaten NTTGame yayımcı, geliştirici değil. Oyunun kodlama, modelleme vs... işlerine MGAME bakıyor. NTTGame MGAME'in izni olmadan oyuna yeni bir şey süremez. NTTGame çok daha anonim bir şirket. Bunun sebebi ise, MGAME'in asıl bir oyun şirketi olması ve NTTGame çok küçük bir yayımcı olduğu için anonim olması bir nevi doğal.
    Last edited by Blackyy306X; 09-29-2019 at 12:54 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Blackyy306X View Post
    Zaten NTTGame yayımcı, geliştirici değil. Oyunun kodlama, modelleme vs... işlerine MGAME bakıyor. NTTGame MGAME'in izni olmadan oyuna yeni bir şey süremez. NTTGame çok daha anonim bir şirket. Bunun sebebi ise, MGAME'in asıl bir oyun şirketi olması ve NTTGame çok küçük bir yayımcı olduğu için anonim olması bir nevi doğal.
    ben arkadaşa cevaben yazdım bunları biliyorum sadece teknik destek etkinlikler user sorunları bug bildirimi felan oyuna hiç bir ekleme yapamazlar

ama merak ettiğim hala incelenmeyen magelerin damageleri çünkü korekoda damageler daha yüksek

Quote Originally Posted by karimli View Post
    ben arkadaşa cevaben yazdım bunları biliyorum sadece teknik destek etkinlikler user sorunları bug bildirimi felan oyuna hiç bir ekleme yapamazlar

ama merak ettiğim hala incelenmeyen magelerin damageleri çünkü korekoda damageler daha yüksek
    Bu daha çok oyun oynanışına göre düzenleniyor. KoreKO'da Mage damage'leri yüksekken burda yüksek olması olumsuz etkilediğinden böyle bir sonuca varılmıştır. En iyi düşüncem bu.