Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Upgrade yaparken itemim yok oldu. (Bug)

Merhaba
    Dün Sirius 3 server'ında upgrade yapıyordum. elimde 1 adet shard +1 (68ap'li normal shard degil), 1 adet selfname Two handed sword, 1 adet iron impact +1(132ap'li normal iron impact değil yani) ve 1 adet mytril +1 vardı. 23 tane de bus kağıdım vardı. Upgrade yapmaya başladım. bi kısmı yandı vs. en son elimde +6 iron impact kaldı. onu basmak için bi kaç dk anvil açık bekledim. preview falan yaptım. sonra bastım. önce sanki hiç confirme basmamışım gibi iron impact ve bus upgrade slotlarında durdu. sonra tekrar confirme bastım ve ekran resminde göreceğiniz üzere "The items required for upgrade does not match." hatası vererek upgrade ekranı boşaldı. iron impact kayboldu. all chatten baktım item yanma veya geçme mesajı geçti mi diye. geçmedi. item yansaydı sağ altta zaten yazması lazımdı failed diye ama yazmadı.
    Bu tür bi sorunla karşılaşan oldu mu daha önce
    Destek bileti attım. bilet no : #ZTH-520-71947

https://eksiup.com/p/ks187206hfiq

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle gönderdiğiniz bilete cevap eklemeden veya yeni bir bilet göndermeyiniz. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi biletinizi yanıtlayacaktır.

İyi forumlar.

Junior Member
    tabiki bekliyorum ancak başına böyle bişey gelen var mı merak ettim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mech001 View Post
    Merhaba
    Dün Sirius 3 server'ında upgrade yapıyordum. elimde 1 adet shard +1 (68ap'li normal shard degil), 1 adet selfname Two handed sword, 1 adet iron impact +1(132ap'li normal iron impact değil yani) ve 1 adet mytril +1 vardı. 23 tane de bus kağıdım vardı. Upgrade yapmaya başladım. bi kısmı yandı vs. en son elimde +6 iron impact kaldı. onu basmak için bi kaç dk anvil açık bekledim. preview falan yaptım. sonra bastım. önce sanki hiç confirme basmamışım gibi iron impact ve bus upgrade slotlarında durdu. sonra tekrar confirme bastım ve ekran resminde göreceğiniz üzere "The items required for upgrade does not match." hatası vererek upgrade ekranı boşaldı. iron impact kayboldu. all chatten baktım item yanma veya geçme mesajı geçti mi diye. geçmedi. item yansaydı sağ altta zaten yazması lazımdı failed diye ama yazmadı.
    Bu tür bi sorunla karşılaşan oldu mu daha önce
    Destek bileti attım. bilet no : #ZTH-520-71947

https://eksiup.com/p/ks187206hfiq
    +6 itemın sağ altta yanıp yanmadığını nası göreceksin ki ?

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    +6 itemın sağ altta yanıp yanmadığını nası göreceksin ki ?
    upgrade failed yazacak?

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    upgrade failed yazacak?
    pardon benim aklıma sol altta ki 7 ve üstü itemların yanıp geçmesi geldi

ancak attığı resimde hiç bir kanıt yok The items required for upgrade does not match yazısından önce 1 eşya geçmiş gözüküyor

upgrade ekranını gösterseydi keşke

demek istediğim loglar incelenmedikçe o resimden bişey çıkmaz

Junior Member
    böyle birşey olacağını düşünmediğimden o an ekran resmi almak gelmedi aklıma. loglara bakılırsa zaten anlaşılacaktır diye ümit ediyorum. ben item inventoryime geri gelir diye anvil ekranını kapattım. malesef bugla karşılaştım. sol alttaki yazı için de +7ye basıldığında yazı geçiyor olması lazım ve ben zaten +6 iron impacti +7 ye basarken bu olay gerçekleşti. ne sağ altta ne sol altta upgrade'in fail olduğuna dair bir yazı geçmedi. ama item ortada yok.

aynısı bana oldu +8 fp geçirdim kayboldu geçtigide belli olmuştu aşşagıdan sag alttan ticket atmıştım vermediler...

Junior Member
    ve destek ekibinden şaşırtan cevap geldi. !
    :
    Merhaba;

Eşya 3. upgrade denemenizde +3 den +4 e geçerken yanmış olup bu konuda telafi yapılmamaktadıur.

Saygılarımızla
    ..
    https://eksiup.com/p/2z212327ckax

resimde görüleceği üzere item 4 kere başarılı şekilde upgrade oldu. 5te bug oldu. resimde görülmeyen kısımda zaten iron impacti +1 den +2 ye basmıştım. şimdi destek bana +3 den +4 e yandı diyor. bunlar nasıl log kaydı tutuyor anlamıyorum