Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Question Eslant SG slotu DarkStone sorunsalı!

Eslantta hemen hemen her slotu lure mesafelerini düşürerek büyük ölçüde korudunuz.

Mage oynayan farm yapan birçok oyuncuya zarar vermesine rağmende bi geri adımınız olmadı.

Lakin mage oyuncusu olarak artık eslantta genie ile farm yapabilcegimiz 2 slot var bunlardan birisi AOC ki çetelerin elinden almak imkansız bunu eleyelim, diğeride stone golem. SG de afk şekilde farmlamamızın mümkün olacagı tek sw belkide sirius çünkü genie çok ucuz.

Ama malesef bu slot 7/24 tehlike altında sürekli yandaki Dark stone lar slota cekiliyor.

Hemen hemen hergün video alıp CR ye atıyorum, hepsi hergün gözümüzün önünde bize bişe olmaz diye diye gelip gece yarısı bütün party yi yatırıyor. Bunun bir cezası yokmuydu ben mi yanlış biliyorum?

Neden işlem yapılmıyor?

Junior Member
    Yokmudur cevap verecek yetkili?

Bu tarz yakın slotların ayrılması gerekiyor dark stone ile giant golem yer değiştirirse daha güzel bir slota dönüşebilir. Gm ve mod arkadaşlar bu fikri değerlendirebilirler oyun için güzel bir güncelleme olacaktır.

Junior Member
    Bakin Şu slota ya artik

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Raporlarınız şu an için işlem sırasındadır, mümkün olan en kısa sürede GM ekibi tarafından sonuçlandırılacaktır. Bu durum için foruma konu açmaktan ziyade lütfen raporlarınızı tekrar kontrol ediniz.

İyi forumlar.