Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 81 to 90 of 93
    Senior Member
    Bifrost para babalarının mafyalaştığı, solo ve orta seviye oyuncunun asla karakterini geliştiremediği bir haritaydı. Şimdi o mafyalar para babalarının kudurmasının sebebi bu.

Çünkü 5bin tL kredi çekip karakter diziyorlar nasıl olsa bifrosta cökeriz 2 aya krediyi kapatırız diyorlardı.

Gocunmalarının tek sebebi bu.

Bifrost pk sı bitecek falan hikaye. Pk attıkları yok zaten adamların olduğu slotun yanından geçemiyoruz.

Kredi çekip çar dizenlere dert olan güncelleme.

Gerçek oyuncuyu, yoğun kesimi mutlu eden güncellemedir.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by khn_mk25PNtS View Post
    Bifrost para babalarının mafyalaştığı, solo ve orta seviye oyuncunun asla karakterini geliştiremediği bir haritaydı. Şimdi o mafyalar para babalarının kudurmasının sebebi bu.

Çünkü 5bin tL kredi çekip karakter diziyorlar nasıl olsa bifrosta cökeriz 2 aya krediyi kapatırız diyorlardı.

Gocunmalarının tek sebebi bu.

Bifrost pk sı bitecek falan hikaye. Pk attıkları yok zaten adamların olduğu slotun yanından geçemiyoruz.

Kredi çekip çar dizenlere dert olan güncelleme.

Gerçek oyuncuyu, yoğun kesimi mutlu eden güncellemedir.
    Altına imzamı atıyorum .

Hangi sunucuda oynuyorsun bilmiyorum ama birebir ayni şeyler diezde geçerli bak adamlar human biz karusuz exp kastık bitti pk başladı iste 1 hafta uzmanları bf de darladik farm yapamayinca karus bastılar adamlar 8 kişi oyundaki tek amaçları bf farm bizim arkadaşa pm den agliyorlar kredi çektik dizdik charlari bf farmi yapmamız lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Ben mantığı anlayamadım. O fragmentlerden, eskiden drobu olmayan 3 job'un parşomenini atması demek daha fazla fragment kırdırılması demektir. Daha fazla fragment kırdırma isteği, daha fazla fragment satışını tetikleyecektir. Tezgahlardaki fragmentler hızlı gitmeye başlayınca, talebin arttığını farkeden pazarcı daha pahalıya koyacaktır. Daha pahalı olduğunu gören farmerlar daha fazla Bifrost'a girmek isteyecek. Belki farmerlar sayıca artacak, sayının arttığını gören PK severler, daha fazla adam kesecek PK alanındaki farmerlerı arttırırıp, tenha köşelerde illegal kasanları yok etmeye yönelik her güncellemeye sonsuz saygı duyuyorum.
    Mantığı çok basit piyasada holy parşömen sayısı x30 oldu bile 1 aya kadar parşömen 10m e düşünce kimse fragment kırmayacak sorunlar o zaman başlayacak . Şu an fragment kırılmasının tek nedeni bir bug oldu deli gibi parşömen atıyor bunu biz stoklayalım ileride illa eskiye dönülür düşüncesi . Olympiada 160-170 m üzeri olan priest parşömen şimdi 30-40m aradan 5 gün geçti daha

Senior Member
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Altına imzamı atıyorum .

Hangi sunucuda oynuyorsun bilmiyorum ama birebir ayni şeyler diezde geçerli bak adamlar human biz karusuz exp kastık bitti pk başladı iste 1 hafta uzmanları bf de darladik farm yapamayinca karus bastılar adamlar 8 kişi oyundaki tek amaçları bf farm bizim arkadaşa pm den agliyorlar kredi çektik dizdik charlari bf farmi yapmamız lazım
    Hocam darlama yapacak adam kalmayacak ben de onu diyorum . Ben de bf darlamayı seviyorum zaten o farmer dediğin adamlar para kasacakları yer yoksa oyuna girmiyorlar . Sen sanıyor musun bf olmasa bu adamlar gelip cz de pk atacak . Oyuna girmezler . Sorun bu ç

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Hocam darlama yapacak adam kalmayacak ben de onu diyorum . Ben de bf darlamayı seviyorum zaten o farmer dediğin adamlar para kasacakları yer yoksa oyuna girmiyorlar . Sen sanıyor musun bf olmasa bu adamlar gelip cz de pk atacak . Oyuna girmezler . Sorun bu ç
    Zaten bf ciler bf dışında pk atmıyor ezberledik onları. Fragment fiyatları diez de buy dahil uçtu örneğin greed buy 8m sloth 4m wratch 3.5m pride 1.5m

Sell ise greed 10m sloth 4.5m wratch 4m pride 2.5m Geçen hafta ise %60 daha ucuzdu zamanla göreceğiz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Bak güzel kardeşim ben 2 yıldır olympiada farm yapıyorum yeri geldi full çarımın itemlerini yaktım upgtade denerken yeri geldi holye 16 20 GB para verdim herkes o 5k krediyi çekmiyor yeri geldi 3 ay farmladın dkc 7 aldım emek harcadım zaman harcadım şimdi bu çar Nerde kasıcak bir şeyler değişmezse oyun berbat bir duruma sürekleniuor bu yaptıkları oyuncuları küstürmektir çarına item almayıp gblerini çarçur edenlerde buraya gelmiş ohhh çok güzel oldu yazıyor hiçbir zaman o seviyeye gelemiceksin çünkü emeğini satıyorsun bir eşyayı almak için emek harcıyanlarada enayi diyorsunuz bu oyun Mmorpg bu oyunda üstün olan her şeyi yapabilir olay bu bu üstünlüğü sağlıyacak dokulara dokunulursa işte o zaman asıl oyuncu kitlesi oyuna küser birdaha da dönmez

Senior Member
    Zaten bf ciler bf dışında pk atmıyor ezberledik onları. Fragment fiyatları diez de buy dahil uçtu örneğin greed buy 8m sloth 4m wratch 3.5m pride 1.5m

Sell ise greed 10m sloth 4.5m wratch 4m pride 2.5m Geçen hafta ise %60 daha ucuzdu zamanla göreceğiz
    Hocam şu an herkes kırıyor şu an olympiada 1 günde 10.000 gem kırıldı neredeyse herhalde fiyatlar artacak millet bug oldu bu böyle devam etmez biz parşömen stoklayalım diye durmadan fragment kırıyor . Piyasa 1 aya parşömene doyacak o zaman fragmentlerin fiyatları çok çok çok azalır .

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Hocam şu an herkes kırıyor şu an olympiada 1 günde 10.000 gem kırıldı neredeyse herhalde fiyatlar artacak millet bug oldu bu böyle devam etmez biz parşömen stoklayalım diye durmadan fragment kırıyor . Piyasa 1 aya parşömene doyacak o zaman fragmentlerin fiyatları çok çok çok azalır .
    Bu saatten sonra değişmez sistem malum afk genie farmi bitti değişmedi buda kalır bu şekilde

Senior Member
    Bu saatten sonra değişmez sistem malum afk genie farmi bitti değişmedi buda kalır bu şekilde
    Afq genie farm ile bunun alakası yok . Burada bifrost haritasının varlığı artık gereksiz olacak . Oyundaki en büyük 2-3 etkinlikten biri . Mesele farm meselesi değil farm umurumda da değil . 50 kere yazdım millet BİFROST taşı kırmasının nedeni flame ring avedon sherion helenid falan değil . Millet fragmenti holy parşömen atıyor diye kırıyor . 10 keredir yazdım olympiada güncelleme öncesi 160-170m olan priest parşömen şu an 30-40m o da pazarda o kadar çok var ki 20m e rahat alırsın . Daha 5 gün oldu piyasaya bu kadar holy parşömen girdi . Pazarcı arkadaşların bankasında zibilyon tane parşömen girdi . Millet bir hevesle fragment kırdı serverlerde fragment kalmadı . 1 aya kadar parşömen 5-10m olunca kimse fragment kırmaz . Fragment kırılmazsa satılmaz , satılmadığı için de BİFROST a giren olmaz . Sonuç olarak çete olsun bilmem ne olsun eski serverlerde pk bifrostta ve felankorda dönüyor . O çete veya farmer veya bankadan kredi çeken adamlar bifrosta gelmeyince cz de pk atmazlar . Sonuç olarak eski serverlerde pk falan kalmaz . Daha da bu konu hakkında bişey diyemiyorum hep kendimi tekrarlıyorum çok açık , net ve anlaşılır yazıyorum ama anlamıyorsunuz en iyisi 1 ay sonrayı beklemek o zaman anlarsınız . Tabi cz çarınız olup bifrosta gelip pk atıyorsanız anlarsınız . Buraya yorum yapanların çoğunun çarı FT jr çarıdır buna da eminim . Neyse selametle

Senior Member iVibe's Avatar
    Afq genie farm ile bunun alakası yok . Burada bifrost haritasının varlığı artık gereksiz olacak . Oyundaki en büyük 2-3 etkinlikten biri . Mesele farm meselesi değil farm umurumda da değil . 50 kere yazdım millet BİFROST taşı kırmasının nedeni flame ring avedon sherion helenid falan değil . Millet fragmenti holy parşömen atıyor diye kırıyor . 10 keredir yazdım olympiada güncelleme öncesi 160-170m olan priest parşömen şu an 30-40m o da pazarda o kadar çok var ki 20m e rahat alırsın . Daha 5 gün oldu piyasaya bu kadar holy parşömen girdi . Pazarcı arkadaşların bankasında zibilyon tane parşömen girdi . Millet bir hevesle fragment kırdı serverlerde fragment kalmadı . 1 aya kadar parşömen 5-10m olunca kimse fragment kırmaz . Fragment kırılmazsa satılmaz , satılmadığı için de BİFROST a giren olmaz . Sonuç olarak çete olsun bilmem ne olsun eski serverlerde pk bifrostta ve felankorda dönüyor . O çete veya farmer veya bankadan kredi çeken adamlar bifrosta gelmeyince cz de pk atmazlar . Sonuç olarak eski serverlerde pk falan kalmaz . Daha da bu konu hakkında bişey diyemiyorum hep kendimi tekrarlıyorum çok açık , net ve anlaşılır yazıyorum ama anlamıyorsunuz en iyisi 1 ay sonrayı beklemek o zaman anlarsınız . Tabi cz çarınız olup bifrosta gelip pk atıyorsanız anlarsınız . Buraya yorum yapanların çoğunun çarı FT jr çarıdır buna da eminim . Neyse selametle
    Şu konuyu bi sal kardeşim her yoruma cevap atıyorsun fikrini söyledin anladık herkes senin gibi düşünmesi gerekmiyor bu ne ısrar ya?