Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 57 of 57
    Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Ay sonunda gece 1'de draki sıralaması sıfırlanınca, giriş hakkı da sıfırlanıyordu. 0 yazıyordu ve o gün girmiş olsan bile tekrar girebiliyordun. Onunla ilgili bug vardı.
    Keşke öyle olsaydı. Biraz araştırdımda bayağı sağlam bir bugmuş, uzun zamandır mı var yoksa yeni mi çıktı çok merak ediyorum.

Drakiye bug sayesinde sınırsız girenlere yaptırım uygulanacakmı?

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    1 de 1 parşömen
    20 de 2 parşömen aldım diyenler var oyun içinde arkadaşlaradn dropları çok mu yükseltildiki bizde mi kırsak

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Drakiye bug sayesinde sınırsız girenlere yaptırım uygulanacakmı?
    aynen böyle bir bug var ise ve bundan faydalananlara bir yaptırım olcakmı

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Yalnız Karus'a kapılar daha uzun sürede açılıyor diye biliyorum.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    aynen böyle bir bug var ise ve bundan faydalananlara bir yaptırım olcakmı
    Yooo niye uygulasınlar ki Yeni serverlar açıldığında da çoğu kişi Promo Code'ları girip, tarayıcı henüz bi sonraki sayfayı yüklerken defalarca Confirm tuşuna basarak sınırsız kanat aldılar. Hiç biri silinmedi. Foruma sayısız konu açtım, en uzun duran konu 5 dakika durdu. Anında kaldırıldı. O hediye kanatların kaldırıldığını söylediler başka forum adreslerinde, fakat hiç biri kaldırılmadı. Allah aşkına bu oyun ne zaman düzgün çalıştı ki. Bu tip yazılımlarda, hatta tüm yazılımlarda sorunu kaldırmak için üzerine bir şeyler yamalarsan, yada üzerini örtecek çalışmalar yaparsan; sorunu kökten söküp atacak çalışmalar yapmazsan kesinlikle farklı bir sorun daha çıkar. Sonra onu örtmek için başka bi yama, başka bi yama. Böyle çözülemeyince de sorun görevdeyse komple görev kalkıyor, itemdeyse itemin tradesi kalkıyor. Problemler zinciri. Bana öyle geliyo ki yapımcı firma bu işi ek iş olarak görüyo. Yani böyle normalde başka bi işi var. Tahminimce 1 tane stajyer yazılımcıya veriyorlar bu görevi. Knight Online onlar için hani o stajyer öğle molasında siesta yapmadığı vakitlerde bakıyo deftere, 2015 yılında mesela yayıncı firmanın ne şikayeti olmuş, Okçu skilleri duzgunbakıyorlar çalışmıyor, bazı moblara karşı oyundan atma sorunu yaşanıyor. Neyse bunu geç. Daha önemli bişey yok mu? Hmm bu UTC'ye multiler, illegaller giriyor, hemen UTC kutularının trade edilebilirliğini kapatmalıyım. Böylece multiler yine girsinler ve legal adamdan yine daha fazla kutu alıp, daha fazla kutu kırdırsınlar. Ama satamasınlar. Satmak yasak. Aman Tanrım! Çöp slotları diye birşey yapmışım ben, illegaller farm yapıyormuş, hemen drop oranını düşüreyim de ilegaller az kassın. Ee ama legal adam da etkilendi. Aman neyse. Yayıncı firmaya bir adet -iyileştirmeler- yapıldı mesajı. Hobaaaa tamam işte. Yeni patch geldi. Daha ne istiyosunuz. Yeni patch, yeni patch. Indirin. Yeni patch oğlum bu.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

* 15.yıl etkinlikleri sona erdi. Etkinliğe ait eşyalar bir sonraki sunucu bakımında silinecektir.
    * Caitharos Arena(Pelerin Görevi) bölgesinde bulunan NPC sorunu giderildi
    * Okçu karakterlerin özellikle arrow shower ve multiple shower becerilerini kullanırken yaşadığı oyundan kopma sorunları ile ilgili iyileştirmeler yapıldı
    * Ascetic Görevinde El Morad ırkının yaşadığı görev tamamlama sorunu giderildi
    * Orc Bowman Transformation Scroll'u kullanırken yaşanan pet çıkarma sorunu giderildi
    * Eksik olan Mage, Priest ve Portu Recipeleri Dark Fragment droplarına eklendi
    * Returnee Supply Coupon Altar, Vega ve Sirius sunucularında aktif edildi
    * Kurian Rush Skill açıklaması '%50 ihtimal ile rakibiniz 2 saniye hareketsiz kalır' olarak güncellendi
    * VIP Storage üzerinde yaşanan süreli eşya silinme sorunu giderildi
    * Ronark Land bölgesine 'Şerif Amblem' kırabileceğiniz NPC eklendi.
    * Draki Kulesinde yaşanan günlük giriş hakkı ile ilgili sorunlar giderildi
    * Ronark Land haritasında, bataklık bölgesinden çıkıldığında sona ermesi gereken fakat sonlanmayan karakter yavaşlama sorunu giderildi

Bakım süresince gösterdiğiniz sabır için teşekkürler!

Keyifli oyunlar!

NTT Game || Knight Online Ekibi
    Güncelle notlarında belirtilmeyen kısım:
    Seriusta DC preli hesabımla 4 char darki giriyordum. 12 drakide en az 10 WB alıp +7 atıyordum. Fakat son pacth ile drakideki WB drobu sıfırlandı 10 drakide 2 wb . çok teşekkürler cz deki tüm slotlar macrocuların elinde bahçe full macro 1 kez kontrol etmediniz