Results 1 to 7 of 7
    Member
    Infractions
    0/1 (7)

Jr buglarina telafi ödülleri gelmeli

Siriusa 15. yıl etkinlikleri geldıgı zaman basladım.30 gun boyunca her gün girdiğim jrlerin yarısını buglar yuzunden kaybettım.Kazandıgım bazı jrlerde ise gene bug yuzunden jrden atmadı.Benim gibi mağduriyet yaşamış çok fazla arkadas var.Gereginin yapılmıyacagını bılsemde , geregının yapılmasını rıca edıyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Eğer etkinliği kazanırsanız ve ilgili bölgeden çıkamadığınız durumlarda, etkinliği kazandığınızı gösteren bir ekran fotoğrafı çekmelisiniz. Örneğin; deva kesildi, deva'nın dropları sağ alt pencerede gözükmekte; ancak bölgeden çıkamadınız. Sağ alt taraftaki silvery gem, silver bar ekranı gözükecek şekilde bir KSC çekmeniz hâlinde, ilgili ekran görüntüsüyle birlikte Bug / Hata bildirimi kategorisine destek bileti göndererek, telafi talebinde bulunabilirsiniz.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Banned
    Infractions
    0/2 (5)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Eğer etkinliği kazanırsanız ve ilgili bölgeden çıkamadığınız durumlarda, etkinliği kazandığınızı gösteren bir ekran fotoğrafı çekmelisiniz. Örneğin; deva kesildi, deva'nın dropları sağ alt pencerede gözükmekte; ancak bölgeden çıkamadınız. Sağ alt taraftaki silvery gem, silver bar ekranı gözükecek şekilde bir KSC çekmeniz hâlinde, ilgili ekran görüntüsüyle birlikte Bug / Hata bildirimi kategorisine destek bileti göndererek, telafi talebinde bulunabilirsiniz.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Devayı son vuruş KS atarak kazanırlarsa ne olacak, ne silver bar ne silver gem drobu gösterebilecekler. Şu ezbere konuşmalarınız yok mu..

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JumanhiTheSparion View Post
    Devayı son vuruş KS atarak kazanırlarsa ne olacak, ne silver bar ne silver gem drobu gösterebilecekler. Şu ezbere konuşmalarınız yok mu..
    Yukarıda bahsettiğim durum, en genel yaşanan durumlardan biridir ve bunu örnekleyerek anlattım.

Etkinliği kazandığına dair kanıt sunulursa, inceleme sonucunda müşteri hizmetleri gerekli telafi işlemini yapacaktır.

Junior Member
    +Partide 5 kisi bug hatasi yer kalan 3 kisi birbirini goremez buna bir telafi yokmu degismediginden cözüm demiyoruz
    - yapimci firmaya ilettik bekliyoruz ...

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    25.09.2019'dan itibaren artık telafi yapılmayacağı bilgisi verilmiştir.

Resmi duyuruyu incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Juraid Mountain Hakkında

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    25.09.2019'dan itibaren artık telafi yapılmayacağı bilgisi verilmiştir.

Resmi duyuruyu incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Juraid Mountain Hakkında

İyi forumlar.
    Khaliz duyuru yapmış ama yoruma kapalı konu.

Jr bug sorunu 2. aydan itibaren yani şubatta vardı. En azından bende o zmn başladı. 7-8 ay olmuş. Madem yapımcıya iletildi demekki ya yapımcı bu işi boşluyor yada beceremiyor. Öyle ya, uzun zamandır olan buglar düzeltilmiyorsa bu işte bir iş var. Bu biz oyuncuları niye gersin? Ben deva kesicem ama jrden atmayacak ve telafide artık yapılmayacak. Böyle bir şey olurmu? Niye oyuncunuz hep mağdur olmak zorunda?