Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Otp cep telefon numarama değiştirmek istiyorum

Otp cep telefon numarama değiştirmek istiyorum cunku eskisini kapattirdim.
    Utc saat problerminden dolayi otp yi üstüste 10 kere yanlis girdim. Sonra otp sifirlamam gerektigini ögrendim. Web sayfasina girdiğimde eski cep numarama dogrulama kodu gonderileceğini farkettim. Lakin eski numarami ocak 2018 de kapattirmistim. Bu konu icin turkceel oparetöruyle temasa geçtim .bursa da gitmedigim turkcell iletisim merkezi kalmadi, onlarca kez müşteri hizmetleriyle konusdum. Eski numaramim almamim imkansiz oldugu, turkiyede herhangi bir bayide kart olarak basili oldugunu soylediler.(anca bir kisi benim eski noyu alacak ben onu arayacam ). Ben de bu durumu nttgame destek ekibine anlattim. Onlarda 16 şubat 2019 numara degisikliginin imkansiz oldugu soylediler. Simdi ben ne yapmaliyim. Hirsizlar yuzunden biz gerçek kisiler mağdur durumdayiz. Ayrica nttgame destek ekibine 2012 yilinda aldigim cash kodlarini bile yolladim( hirsiz olmadigimi, karakterin gercek sahibi oldugumu anlasinlar diye)
    fakat bi sonuc alamadim. Isteseler bir dakikada 16 şubat 2019 tarihinden öncesinde oldugu gibi otp numarami degistirirler. Destek ekibi fayda vermiyor. Turkcell numarayi geri vermiyor. Ne yapacagimi anlamis degilim.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz durumun bilgilendirilmesi aşağıdaki konu üzerinde daha önceden belirtilmiştir. Bu hususta sizlerin bu tarihten önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek numara değişikliği talebinde bulunmanız gerekmekteydi.

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!

Şu an için böyle bir değişiklik söz konusu olmayacaktır.