Results 1 to 2 of 2

Post Sirius serverındaki makro kullanım popülasyonu

Öncelikle yetkililere iyi çalışmalar, oyuncu dostlarıma iyi oyunlar dilerim.

Sirius serverında ki yoğun makro kullanıcılarının sayısı gördüğüm kadarıyla gün geçtikçe artıyor ve eminim ki benim gibi diğer serverın(Sirius'un) paydaşları da benimle aynı fikirdedir. Özellikle Ape, Skeleton Knight, Skeleton Warrior, Skeleton Champion bölgesinde genie altında çalıştırma ihtiyacı dahi bulunmadan kullanımlar ufak bir tur atıldığında bariz olarak göze çarpmaktadır. Ve bu durumu biz oyuncular rapor ederkende güçlük yaşamaktayız. Malumunuz Türkiye'de alt yapı yetersizliği ve ekonomik güçlükler sonucunda eminim ki bir çok kişinin yükleme hızı 1-3 Mb/Sn olarak kullanılmaktadır. Bu konuyu ilgili kişilere aktarmak adına daha hızlı bir iletişim kanalı bulabilmemiz mümkün olabilir mi ? Uzun süredir Discord kanalında aktifim fakat maalesef gerekli seviyeye gelmekte sorun yaşıyorum, sorunu çözmek adına raporlama ihtimali olan insanlara yazarak onlardan bir çözüm arıyoruz fakat bu durumda her zaman olumlu olarak sonuçlanmamaktadır. Ve malesef ki makro video olmadan raporlama yapılamayacak kadar iki ucu keskin bir konudur. Oyuncular, Game masterlar ve Moderatör ekibi ile birlikte haksız raporlamaları da önleyecek bir şekilde bu konunun daha hızlı ve pozitif ayrımcılık yürüterek hızlı işlenmesini nasıl sağlayabiliriz ? Lütfen konuyu polemik haline getirmeden sadece çözüm önerileri ile gelirseniz sevinirim. Oyuncu dostlarıma iyi oyunlar, yetkililere iyi çalışmalar diliyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Tamam.Tşk.