Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Red face Knight online benim adıma son 15 gün içinde (allaha şükür)

Evetttt,
    Arkadaşlar şahsen 15 gün içinde indirim olmaz ise ben yokum, sizlere kolay gelsin demek için yazıyorum.
    İndirim gelmesi lazımken gelmemesi neyse bilemedim :P

Edit: Ula oyun firmaları cod warfare bile 2 haftalık açık beta var siz daha 250 tlye 1 aylık alıp takılıyorsunuz yaa. Siz de oyun kültürü çok var maşallah knight'a oyun diyebiliyorsanız.
    Last edited by Del_eESN4zJM; 09-24-2019 at 06:33 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Son 15 günde dolar euro düşmezse ben de bilgisayarımı camdan aşağı atacağım. (A T A M A D I)
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    cash alan varken neden indirim yapsınlar ben olsam bende yapmam

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İndirim olmasını bende isterdim çünkü 4 aydır premium vs. almıyordum 15. yıl etkinliği geldiği için 13400 npoint satın aldım son 25 gün içerisinde.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    kompozisyondamı yazmadın arkadaş okuldayken bu nasıl başlık ya

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by 1efsaneydi View Post
    cash alan varken neden indirim yapsınlar ben olsam bende yapmam
    +1

PUS itemleri zorunlu olarak görüldükçe ve bu yüzden de sürekli alım gerçekleşirken elbette yapılmaz, ben de hak veriyorum yapmamalarına.

Junior Member
    Pus indirimi neden gelsin ki 3 5 çakal 10 bin 20 bin liralık stok yapıp 2 ay sonra satmaya başlaması için mi? Yetmezmiş gibi gidip farklı forumlar da yönetim kötü oyuncular enayi şu kadar kazandım dediği için hiç birşey gelmiyor. Adamlar sonuna kadar haklılar getirmemekte

Senior Member
    Pus indirimi gelmemesi lazım. 2-3 tane PAZARCI köşeyi dönecek stok yapıp 1 sene boyunca kazanç elde edecek diye oyunun düzeni bozulmamalı, aylık olarak ucuz paketler getirilmesi lazım, peri,dc pre,genie vs. tarzı paketler getirip stoklarla sınırlayıp herkesin alabileceği fiyatlara indirilmesi gerekiyor. Oyuncu olan zaten pus indirimi gelince 1-2 aylık pusunu alıyor, pus indirimi pazarcılara yarıyor.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    benim görüşüm ise en acil her dakika alınan tüketilen itemlere biraz indirim getirilmeli. Yani insanlar kasılırken bile sc kullanabilmeliler diye düşünüyorum eğer bu derece ucuzlaştırırsalar herkes için daha iyi olur. Priest yine işini yapar çünkü und sc yok. Demek istediğim bu işte. atıyorum tüm sc ihtiyacınıza 500 npoints veriyorsanız haftlaık bu 200-300 civarına çekilmeli toplam... Bu şekilde alan almaktan çekinmez satan zaten alan kişi sayısı artacağı için fazlasını kazanır... premium falan dolar kuruna göre gitsin yine ona sözüm yok fiyatları belli ama belli itemlere belli indiirm yapılması iyi olur.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Sizleri gormek guzel hahahaha