Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Chaos'da yenilen saçma DC hakkında!

Bugün 2 defa DC oldum. Yeter daha artık.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tam olarak nasıl dc olduğunu yazsaydın bir fikir yürütebilirdik.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Chaos etkinliğinde R kombo yaparken araya başka bir oyuncu girerse Seri bir şekilde RRRRR zorlayıp DC oluyor. Bu sorun epey bir zamandır var ve çözülmedi. Bilmemen beni şaşırttı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Chaos etkinliğinde R kombo yaparken araya başka bir oyuncu girerse Seri bir şekilde RRRRR zorlayıp DC oluyor. Bu sorun epey bir zamandır var ve çözülmedi. Bilmemen beni şaşırttı
    Onu biliyorum elbette de iss yüzünden dc olup konu açıyorsa söylemeden bilemeyiz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Öyle derin derin fikir yürütmenize gerek yok. Chaos etkinliğine katılıyor musunuz? O zaman hangi DC olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Ama yinede;

https://www.youtube.com/watch?v=NNs-0NkBoxQ

Video'nun sonuna giderseniz, sık sık karşılaştığımız bu problemin ne kadar SAÇMA bir şey olduğunu görebilirsiniz.