Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Trade, ticaret ve takas etmek manasında kullanılır. Arkadaşın ile takas edebilirsin diyor. Oyun içinde bir çok arkadaşa sahip oluyoruz. Para karşılığı takas edilebilir. Bu da satmak fiilini ortaya çıkarır. Oyun içinden bir arkadaşım benimle karakterini para karşılığı takas edebilir, ve daha evvel aldığı cezaları benden gizleyebilir. Burada eşyanın amacı bellidir. 2004 yılından beri zaman zaman oynayıp zaman zaman bıraktığım oyundaki en aktif zamanımda gelen bu itemin kullanım amacını çok iyi hatırlıyorum. Yasal yoldan karakter satışı. Oyun parası ile karakter ticareti.

Arıca bu konuda beni ciddiye alıp cevap verdiğiniz için size ayrıca teşekkür ediyorum.
    Aynı ciddiye alınmayı https://forum.nttgame.com/forum/show...-benden-olsun-) bu konuda da bekliyorum. Rica ediyorum bu konuya cevap veriniz. Keza müşteri hizmetleri ile problemimi çözemedim.
    Khenarth'ın da dediği gibi arkadaşına satabilirsin yazmıyor. Ayrıca bunu eski yayıncı bahsettiğiniz şekilde getirmedi. Yapımcının oyununda olanlar gelir.

Elbette karakterinizi pazara koyup satabilirsiniz ya da geçmişini bildiğiniz bir karakteri ya da güvendiğiniz bir arkadaşınızın karakterini ring yöntemi ile oyun içi para ya da takasla alabilirsiniz. Sunucuda hiç görmediğiniz, nickini bile ilk kez gördüğünüz karakterleri almayın diye bir tavsiyede bulunabilirim. Şu an için planlanan hesap, karakter sorgulaması gibi bir çalışma bulunmamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Css'nin asıl amacı bir karakteri başka bir hesaba taşımak içindir. Pazarda satılan ringli karakterlerin geçmişini bilemezsiniz, bu yüzden bilmediğiniz karakterleri pazardan oyun içi parayla satın almayınız.
    Kim neden karakterini başka bi accaounta taşımak istesin ki var olan kendi accaountunda ? Bence bu konuya ya net açıklık getirilmeli, ya da basılan CSS'ler non trade yapılmalıdır. Olması gerekense CSS ye eski sistem Quest itemler eklenebilmelidir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Kim neden karakterini başka bi accaounta taşımak istesin ki var olan kendi accaountunda ? Bence bu konuya ya net açıklık getirilmeli, ya da basılan CSS'ler non trade yapılmalıdır. Olması gerekense CSS ye eski sistem Quest itemler eklenebilmelidir.
    Bir çok nedeni olabilir. Mesela benim hesabımda mage karakter var 81 seviye onu başka bir hesaba alıp görevlerini yapmayı düşünüyorum. Hem ayrı hesapta olunca kendi görevlerimi de yaparken faydası olur. Mesela liman görevi için mage bulmak zor. Hesap paylaşımından dolayı güvenlik zafiyetiniz olmuştur, bu yüzden de karakterinizi yeni bir hesaba taşıyabilirsiniz. Buna belki daha onlarca örnek verilebilir.

Css ile eşya taşıma Kore ile aynı olmalı. Sadece bir adet quest eşyası değil, tüm eşyalar taşınabilmeli.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bir çok nedeni olabilir. Mesela benim hesabımda mage karakter var 81 seviye onu başka bir hesaba alıp görevlerini yapmayı düşünüyorum. Hem ayrı hesapta olunca kendi görevlerimi de yaparken faydası olur. Mesela liman görevi için mage bulmak zor. Hesap paylaşımından dolayı güvenlik zafiyetiniz olmuştur, bu yüzden de karakterinizi yeni bir hesaba taşıyabilirsiniz. Buna belki daha onlarca örnek verilebilir.

Css ile eşya taşıma Kore ile aynı olmalı. Sadece bir adet quest eşyası değil, tüm eşyalar taşınabilmeli.
    Güzel kardeşim bu dediğin iyi güzel ama CSS'nin 2800 Cash yani 200 tl olduğunu düşündüğümüzde pek bi geçerliliği yok