Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Senior Member

Bir daha 1+1 Gelmesin. Çol çocuk kaynıyor oyun.

1+1 ne zaman gelse ortalık oyunu bilmeyen çol çocuk ( Yaşı büyük aklı küçük ) kaynıyor. Jr ler Ft ler hep araya gidiyor. Legal multi hesaplarla girip insanı deli ediyorlar. Adamlar sıfır oyun bilgisi ile verem ediyorlar. Lütfen bir daha 1+1 getirmeyin.
    Last edited by borisbaba; 09-21-2019 at 11:29 AM.

adam oynaya oynaya tecrübe kazanacak herkes anasının karnında KO UZMANI olarak çıkmıyor kardeş.

Junior Member
    Aga oyle bi konu acmissinki konunun icinde kendini yalanci konumuna dusuruyorsun. Basitce bi dusun oyunu bilmeyen adam bu saatten sonra knighta neden baslasin ayrica hadi diyelim basladilar oyunu bilmeyen adam jr ve ft ye nasil girebilir bana bunu aciklasana ? Yok yukardan gecen 3.yazidan sonra tikla yok saniyesini bekle bunu senelerdir oynayan adamlar yapamiyor. Oyunu bilmeyen adam gircegi yeri bulcakta zamaninda tiklicakta bilmem ne bilmem ne. 1+1 On numara bi sistem 83ler icin skinti yok tabi ama server degistiren veya yan char yapanlar icin on numara bi sistem hicde bi sikintisi oldugunu dusunmuyorum sahsen.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Oyunda artık pek fazla çocuk olduğunu sanmıyorum ancak +30'lu yaşlarda olsa dahi çocuk zihinli olan epey kişi var, bahsettikleriniz de bence bunlardandır.

Ve de zaten çocuklar "1+1 gelse de premium alsam kassam" demez/diyemez çünkü premium almazlar. Bu 1+1'de JR karakteri kasanların kimler olduğu ve hangi niyetle yapacağı az çok malum, oyunu da bilmediklerinden ziyade oynarken farklı şeylerle meşgul oldukları için öyle gözüktüğünü düşünüyorum.

Ayrıca 1+1 gibi kimisine gerçekten yararlı olan etkinliğe tepki göstermek yerine JR koşullarına gösterilmeli. Level sistemi olsa o kişiler öncelikle birbirlerine kalırlar mecburen ve sorun az çok çözülmüş olur.
    Last edited by FFferik16; 09-19-2019 at 08:37 PM.

Senior Member
    2004 gibi başladım oyuna yıllardır ilk ft ye geçen ay girdim ft ye girdiğimde tecrübem olmadığı için pasif kaldım bu beni çocukmu yaptı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyuna kaç yaşında başladın?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Forumda çok saçma konular açılıyor forum kapatılsın bence sadece yetkililer konu açsın bilgilendirme amaçlı.

Biri çıkar warriordan şikayet eder.
    Biri çıkar mageden şikayet eder.
    Biri çıkar çocuklarla oynamam ben der ne bu.

Senior Member yivabeyi's Avatar
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    1+1 ne zaman gelse ortalık oyunu bilmeyen çol çocuk kaynıyor. Jr ler Ft ler hep araya gidiyor. Adamlar sıfır oyun bilgisi ile verem ediyorlar. Lütfen bir daha 1+1 getirmeyin.
    ben 34 yaşındayım millete karışmıyorum senin yaşın kaç kardeşim. Sanane isteyen girer isteyen girmez etkinlik herkese açık 1+1 olsun görevler sıfırlanması olsun güzel şeyler. sen bence oyununu geliştir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyuna kaç yaşında başladın?
    2006 da başladım 14 yaşında ama biz o yaşlarda ardream çarı bile kasamazdık 250 haunga warrioru 1 ayda kesemezdik . Ardreamda bile pek fazla olmazdı diyorum . 1+1 geldi oyuna yeni adamlar başlamadı afq kalacak Multi girecek adamlar jr de mantar gibi çoğaldı .

Senior Member
    Quote Originally Posted by yivabeyi View Post
    ben 34 yaşındayım millete karışmıyorum senin yaşın kaç kardeşim. Sanane isteyen girer isteyen girmez etkinlik herkese açık 1+1 olsun görevler sıfırlanması olsun güzel şeyler. sen bence oyununu geliştir.
    Sen buradan benim oyun bilgime nasıl kanaat getirdin süper insan ????????????????