Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member yivabeyi's Avatar
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Sen buradan benim oyun bilgime nasıl kanaat getirdin süper insan ????????????????
    oyun bilgini değil oyunculuğunu playerlığını geliştir. oyun bilgisi herkeste vardır. ama herkese yarayan global etkinliklere gelmesin etmesin demen ve başkalarına haksızlık etmen mantıklı değil.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Öğrenemez mi o insanların aklı yok mu ne kadar boş konuşmussun sen sanki başladığında 2. gün ft ye girdin mi ? Şu ön yargınızdan bi kurtulun artık.

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    1+1 ne zaman gelse ortalık oyunu bilmeyen çol çocuk kaynıyor. Jr ler Ft ler hep araya gidiyor. Adamlar sıfır oyun bilgisi ile verem ediyorlar. Lütfen bir daha 1+1 getirmeyin.
    Dediğinde haklısın. Lichlere uzaktan vuran mı dersin, Esc atmayı bilmeyen mi dersin, cure almayı bilmeyen mi dersin, yaratığa lr vurup duran okcu mu dersin, ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by yivabeyi View Post
    oyun bilgini değil oyunculuğunu playerlığını geliştir. oyun bilgisi herkeste vardır. ama herkese yarayan global etkinliklere gelmesin etmesin demen ve başkalarına haksızlık etmen mantıklı değil.
    Sen benim oyunculuğumu nerede gördün de geliştir diyorsun ???????

Senior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Öğrenemez mi o insanların aklı yok mu ne kadar boş konuşmussun sen sanki başladığında 2. gün ft ye girdin mi ? Şu ön yargınızdan bi kurtulun artık.
    Mesele sıfırdan başlayan için değil mesele gidip multi hesaplarla jr lere girmelerinde az okusan anlarsın meseleyi . Elbette oyuna yeni oyuncu gelsin oyunu öğrensin . Meseleyi farklı yere çekmeyin . Adamlar gidip lirimuyu 56 ile kesmeye çalışıyor adama uzaktan dal diyorsun bana mı öğreteceksin yaprağım diyip esc alıyor towna çekiyor vs vs vs . Bilmiyorum teşekkürler öyle yaparım vs diyen yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Dediğinde haklısın. Lichlere uzaktan vuran mı dersin, Esc atmayı bilmeyen mi dersin, cure almayı bilmeyen mi dersin, yaratığa lr vurup duran okcu mu dersin, ...
    Bu adamlar yeni adamlar da değil adamlar eski user sırf 1+1 var diye çar kasıp jr giriyorlar başka bişey yok

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    14 yaşında çocuk değil miydin yani? Sen 14 yaşında oynadın ama başkaları oynayamaz, konun cidden çok saçma.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    1+1 multicilerin işine geliyor adam 10 tane multi kasıp sokuveriyor jr-ft gibi etkinliklere hele siriusta oynuyosan alış bunlara

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Zaten oyunu bilmeyen kişiler Ft lere nasıl girsin biz oyunu bildiğimiz halde sağolsun bazıları yüzünden giremiyorum Ft ye sen Jr ye ise şansına artık sırf Jr için diyorsan kardeşim oda şans işi hep kazanacağım diye girmeyeceksin birşeye kaybetmekte güzel.

Jr ye sırf zevk için giriyorum kime ne gem gitmiş ona bakmıyorum bile oyunlara bu kadar çok kendinizi kaptırmayın sonuçta bu bir oyun.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Kardesim ben bu oyunun betasindan beri oynuyorumdegeri yuksek ne itemler cope attim bilmedigimden,Zamanla ogrendim ve hala ögreniyorum.Bilmemek ayip degil Hata Degil,Ögreteceksin..Sabir Edemiyorsan Delete The Game ...Cözüm Basit...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim