Results 1 to 9 of 9
    Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Juraide çoklu çar sokanlara ip ban atılsın !

Juraide çoklu çar sokanlara ip ban atılsın ! Oyuna girmeleri engellensin sınırsız ban atılsın bunlara Allah rızası için. Herkes bıktı artık.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    vallahi katılmamak elde değil. bu karaktersiz insanları görmekten bıktık. bu insanlar ölseler üzülmem yani. hak nedir bilmeyen karakter yoksunu insan demeye şahit gerektiren varlıkları gerçek hayatta gördüğümüz yetmiyor bir de burda karşımıza çıkıyorlar. oyun oynarken bile canımızı sıkmayı başarıyorlar yani.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AbbyKO View Post
    vallahi katılmamak elde değil. bu karaktersiz insanları görmekten bıktık. bu insanlar ölseler üzülmem yani. hak nedir bilmeyen karakter yoksunu insan demeye şahit gerektiren varlıkları gerçek hayatta gördüğümüz yetmiyor bir de burda karşımıza çıkıyorlar. oyun oynarken bile canımızı sıkmayı başarıyorlar yani.
    Sadece JR de mi ?! Oyunun her kosesinde boyle karakterler mevcut.AHLAK SIFIR...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member FFferik16's Avatar
    Sorun doğru ancak çözüme katılmıyorum, bu çözüm önerisi de farklı sorunları doğuruyor. Bu farklı sorunları da doğurmayan bir çözüm getirebilir ve bu da çok kez önerildi mesela: Levele göre parti sistemi.

Çoklu girmek problem değil çünkü mesela şahsen aile evine gittiğimde kardeşimle birlikte giriyoruz, hatta aktif oynadığımız için aynı anda tıklayıp aynı partiye denk gelip partinin kazanma olasılığını yükseltiyoruz.

Buna bu mantıkla ufak bir çözüm olarak JR AFK cezası verilirken tüm IP'ye verilmesi olabilir. Çünkü bir ton JR AFK raporu oluşturan biri olarak kimi banlatsam öteki karakteriyle JR'ye girmeye devam ediyor ve hatta banlananın yerine de başka karakter sokuyor, nasılsa hepsi görev itemli çok fark etmiyor hangi karakterle girdiği.
    Last edited by FFferik16; 09-19-2019 at 08:27 PM.

Senior Member J4s1us's Avatar
    Çoklu char sokulup macro açılıyor charlara.. Warriorundan okçusuna asasına kadar.. Defalarca denk geldim.. Okcu bile açıp ya R vuruyor yada Uzaktan 3 5 macro açmış ... Asas geliyor tek sayfa skill dizmiş skiller bitince cd dolana kadar R vuruyor.. Artık sinir hastası olduk
    Üstüne birde bug hatası al delir.Sonra kazandığın halde ticket at telafide yapılmasın.. Çile çekmeye geldik bu oyuna
    Last edited by J4s1us; 09-19-2019 at 07:40 PM.

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Elimde 3 tane video mevcut kscler var crye attım konu arşive taşındı 1 hafta olmak üzere adam hala jrlere giriyor. 6 ay birisiyle uğraştım bir kere bu konu hakkında. Makro idi kendisi 4-5 çar sokuyordu. Hatta gm boss yayınlarında da ne kadar gb atan mob varsa hepsinin kutusu onda kalıyordu. Vegada olması lazım Iexorlion destandan gittide Allahtan kurtulduk. +8 moonlight satıp 5-6 pc aldım diyor utcde oturttuğu çarlar olsun jrde makro bırakması videolu kanıtları hala elimde var muhtemelen. Ama bu belli başlı klanların priestleri falan krowaz ekibinden çoklu çar sokan elamanları bir türlü banlatamıyorum. İteme göre mi muamele yapılıyor çözemedim. Link bıraksam konu kapanır o yüzden atamıyorum. Discorddan isteyenede kanıtlarım sıkıntı yok.

Junior Member
    Bir mage olarak bana denk geldiğinde her odada sıra onda ise gidiyorum town çekiyorum jr kaybedersek adam sıfır gem kazanırsak malesef 2 tane gem gidiyor

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Geçen deva kessek karuslar gelmese belki gb alacaktı. Çekende yok kısmet diyorlar

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Diezdede 1player 4farklı charla jr giriyor aynı anda. Çözüm ip ban olmayabilir ama sorun ortada ve çözüm bekliyor.