Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Festival Saçmalığı

Bu görevi böyle rastgele atma fikri yönetimden mi çıktı yoksa böylemi talep edildi ? Sayenizde görevler yarım kalıyor tebrik ederim çok güzel event yapmışsınız....

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    arkadaş siz de her şey hemen olsun istiyorsunuz. ben de daha zor olması gerektiğini düşünüyorum. resmen tüm karakterlerin seviyeleri eşitlendi aşırı exp yüklenmesinden. kimsenin bi farkı kalmayacak ve tek fark TL olacak.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yarım kalıyor derken ? 10 dakika sürmüor parti toplayıp yapmak.
    Lesser verdiği zaman her job kesiyor, neyin yarım kalıyor aga ?
    20 cw tw desen yine adam toplanıyor.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AbbyKO View Post
    arkadaş siz de her şey hemen olsun istiyorsunuz. ben de daha zor olması gerektiğini düşünüyorum. resmen tüm karakterlerin seviyeleri eşitlendi aşırı exp yüklenmesinden. kimsenin bi farkı kalmayacak ve tek fark TL olacak.
    1 ** görev için 4 farklı partiye girip çıksan 2 saat vaktin gitse anlardın. Tok açın halinden anlamaz...
    Last edited by GamesDepot; 09-19-2019 at 07:40 PM.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Yarım kalıyor derken ? 10 dakika sürmüor parti toplayıp yapmak.
    Lesser verdiği zaman her job kesiyor, neyin yarım kalıyor aga ?
    20 cw tw desen yine adam toplanıyor.
    ARESTE 1 saattir pt bulamadım ben kime ne anlatıyorsun ? Üstelik akşam saatlerinde kalabalık olan zamanda.

Dediğin biraz saçma adamın lwl'i seninkiyle aynı olması bir sorun teşkil etmez aksine pvp mantığına göre daha çekişmeli,kapışmalı anlar yaşanabilir.
    TL mevzusuna gelirsem yanlış anlama ama kardeşim o zaman oynamacaksın bu oyunu sen de biliyorsun mevzuları.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    ARESTE 1 saattir pt bulamadım ben kime ne anlatıyorsun ? Üstelik akşam saatlerinde kalabalık olan zamanda.
    Mezarlıkta ne işin var brocum siriusa gel

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Del_eESN4zJM View Post
    Dediğin biraz saçma adamın lwl'i seninkiyle aynı olması bir sorun teşkil etmez aksine pvp mantığına göre daha çekişmeli,kapışmalı anlar yaşanabilir.
    TL mevzusuna gelirsem yanlış anlama ama kardeşim o zaman oynamacaksın bu oyunu sen de biliyorsun mevzuları.
    arkadaşım ben emeğin ön planda olması gerektiğini düşünüyorum. 5 kuruş para yatırmış değilim ve priest oynuyorum zaten. ben de tek başıma kesemiyorum ama biraz uğraşınca her görevi yapabiliyorum. party bulabiliyorum. ama işte ben bu level jump olaylarını doğru bulmuyorum. 1+1 i de doğru bulmuyorum. server i bitiriyor bu mevzular.

arkadaşım ben emeğin ön planda olması gerektiğini düşünüyorum. 5 kuruş para yatırmış değilim ve priest oynuyorum zaten. ben de tek başıma kesemiyorum ama biraz uğraşınca her görevi yapabiliyorum. party bulabiliyorum. ama işte ben bu level jump olaylarını doğru bulmuyorum. 1+1 i de doğru bulmuyorum. server i bitiriyor bu mevzular.
    Tabi biraz öyle oluyor yeni swler açısından.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ares gibi yerde tek başına yapıyor olmalısın ya da yanına benim gibi bir assassin bulursan
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.