Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22

Thread: +9 a +3

Senior Member yivabeyi's Avatar
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    eski sunucularda +10 itemlerin kahir ekseriyeti zaten o sunucularda oynayan moderatörlerde dolayısıyla onların böyle bir tavır içine girmeleri gayet normal. sözüm yok.

2013'ten önce kaç tane üst klasman +10 item varmış, 2013-2014'ten bu yana kaç tane +10 üst klasman item basılmış keşke bir kayıt falan görebilsek

silinmesi çok radikal olur bu herkesin malumu, ama böyle gelmiş böyle gider mantığının da yanlış olduğunu düşünüyorum.
    bu itemleri değersiz kılacak yeni itemler eklenmesi bir çözüm olabilir,
    eski serverlerde rekabetin sağlanması açısından upgrade oranları ciddi arttırılabilir,
    veya bir yarışma yapılarak +9/+10 üst klasman itemler hediye edilebilir (kimse saldırmasın buna bu daha önce bu oyunda yapıldı)

bunlar olmazsa 20 yıllık sunucuyu bir avuç çeteciye teslim etmiş olursunuz, eski sunucuya tamamen masumane duygularla başlayan oyuncular kaç yıl aralıksız knight online oynarlarsa +10 Chaos Wirinom basıp +9 krowaz set basabilir? Veya +10 shell set? ya da +9 dragon set? Bütün bunlar imkansız, mecburen o TL'ci çetecilerin kucağına düşecek ya onlara uyacak ya da bu diyardan gidecek
    sonunda anlayışlı birisi teşekkür ederim. 9 basmak yinede 10 basmaktan daha kolaydır. rebten yürürsün falan bir şekilde basarsın. yani sonradan başlayan oyuncu 8 ile 9 a oyunculukla kafa tutabilir. ama 10 bariz çok farklı bir item ve sunuculara başlamamak için neden olarak gösteriliyor sonra siriusta kapıda sıra bekliyorlar swler tekrar dolsun istiyorlarsa benim fikrim sınırın 9 olması tabi fikir bu millet sanki itemleri 9a çekiyorum zannedip saldırdı ama benim öyle bi yetki yok

Beni ilgilendirmeyen bir konu fakat, şahit olduklarımı anlatmak isterim.Sadece 1 gecede helios serverine 2012 yılında yüzlerce +9 ve +10 krowaz itemler girdi.O zamanlar restorasyon vardı bide, kendi charlarını soyup restore ettiriyorlardı.+3 takıların değeri 1 gece de 3 kat azalmıştı.3200 cash çekene bilmem kaç tane shadow piece veriliyordu falan.