Results 1 to 9 of 9

Slota ks atmanin ban veya hapis cezasi var mi ?

Delosta , cz'de veya lüfer 'de adam tek başina farm yapiyor . Ben ondan daha sağlamim gelip slotuna ks atip slotunu aldim diyelim bu adam beni ks ci diye sikayet ederse herhangi ban veya hapis cezasi alirmiyim?

Konu hakkinda diğer arkadaşlardan da yorum bekliyorum ????
    Last edited by SkCLucky; 09-19-2019 at 11:10 AM.

Banned
    sakın ks atma sınırsız ban yersin

Banned
    öyle şey olurmu ya vur gitsin ne ks den banı hapisi aklınızımı şaşırdınız

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Yok öyle bir ceza hocam. İstediğin yere gidip ks atabilir hatta bunu zevkine yapıp kutuları bile toplamayıp inadına yapabilirsin bunun resmi bir cezası yok. Benim sadece nacizane görüşüm görev yapan kişilere müsade etmektir ki isteyen onu da yapmaz orada sadece etik değer geçerli.

Senior Member yivabeyi's Avatar
    Bütün moblar bütün karakterlere tahsis edilmiş kimsenin özel malı mülküyeti değildir. önce geldim sonra geldin kimseyi bağlamaz. oyuncular arası saygıdan ks atılmaz ama bu oyun herkesin oyunu moblarda spotlarda hepimizin. o yüzden ks diye bir şey yoktur

Senior Member
    Bir kişiyi özellikle takip edip ks atmadığın sürece bir şey olmaz. Ks attığın kişi başka slota gitti diye sen de onu takip ediyorsan ban yersin ispatı halinde.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Kill Steal yani ks'nin bir cezası yoktur. Oyundaki spotlar kimseye ait değildir

Eğer ortada uygun olmayan dil kullanımı, hakaret, iftira vb durumlar varsa kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports'a raporlama konusu oluşturabilirsiniz.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Platp yanlış bilgi verme onunda cezasi yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrLast040 View Post
    Platp yanlış bilgi verme onunda cezasi yok
    O zaman gm'lerden rica edelim açıklasınlar. Oyuncunun oyun oynamasını engellemek olduğuna eminim slotlarda peşinden gidip kestirmemenin. Disturbing gameplay'in cezası olduğundan da eminim. Neden iki emin olduğum şeyden bir sonuç çıkaramayayım bilmiyorum ama oyunda neredeyse hiç rastlanmayan bu durumun cezası olup olmadığı konusunda anlaşmamız için belli ki gm'lere muhtacız.

Yani genel olarak bu tarz şeylerin cezası oluyor. Örnek olarak normalde pazarı istediğin yere kurmak serbest. Ancak üzerine pazarını kurduğun oyuncu pazarını bozup başka yere gitti diye sen de bozup tekrar onun üstüne kurarsan bu disturbing gameplay olur. Yine kendi başınayken bir boss bulduğunda istediğin kadar reset attır bir sorun olmayacakken, birilerinin kesmesini engelleme amaçlı reset attırırsan ceza alırsın. Bu cz'de geçerli değil sanırım.
    Last edited by platpp; 09-19-2019 at 03:53 PM.