Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Ne zaman Düzelcek ?

malum 80 questi yapamıyoruz cunku yaratıklar yok siriuste
    jr bugu falanda var daha ne zaman düzeltilcek bunlar ?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    JR bug olmasi gercekten bunaltici. Siriusa baslayali 1 hafta oldu, hepsinde bug oldu. Partydekiler ve karsi IRK takiler hickimse gorunmuyor

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    80 quest Krowaz yaratıkları kesilerek yapılıyor. Krowaz henüz yeni sunuculara gelmedi, o yüzden yapılamıyor.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    80 quest Krowaz yaratıkları kesilerek yapılıyor. Krowaz henüz yeni sunuculara gelmedi, o yüzden yapılamıyor.
    İşte bende bunu anlamıyorum.

Krowaz ile hiç alakası olmayan bir şey bizi etkiliyor.

Koy oraya yaratıkları atmasın drop.

Nasıl millet item cıkarıyor alttan monster stone yazıyor (dark kingt) materyali yerine koy bu staff için kesilecek bosuu içinden materyal atmasın millet de stafını alsın.
    JustInTime

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    İşte bende bunu anlamıyorum.

Krowaz ile hiç alakası olmayan bir şey bizi etkiliyor.

Koy oraya yaratıkları atmasın drop.

Nasıl millet item cıkarıyor alttan monster stone yazıyor (dark kingt) materyali yerine koy bu staff için kesilecek bosuu içinden materyal atmasın millet de stafını alsın.
    Bi quest silahı gerçekten bu kadar önemli mi? Yapmayın lütfen. Oyunda zaten 10 günde 1 tane alabileceğiniz günlük quest sistem mevcutken bu duruma bu denli isyankar yaklaşmanız çok saçma. Üzerimde 2 tane quest staffım var ama ben yine de hell blood kullanıyorum. Bence Quest silah mevzusuna çol taklmayın.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by WoLFapaK View Post
    Bi quest silahı gerçekten bu kadar önemli mi? Yapmayın lütfen. Oyunda zaten 10 günde 1 tane alabileceğiniz günlük quest sistem mevcutken bu duruma bu denli isyankar yaklaşmanız çok saçma. Üzerimde 2 tane quest staffım var ama ben yine de hell blood kullanıyorum. Bence Quest silah mevzusuna çol taklmayın.
    Aslında haklı. Sadece quest için değil mesela Keramash görevleri için de geçerli. Cz chat görevi için de. Çok zor olmasa gerek yaratıkları dropsuz koymak ya da Krowaz'ı yaratıksız açmak. Yapılabilir bence. Elbette oyunda bu kadar sorun varken, düzeltilmesi gereken şey varken gereksiz gibi duruyor, ama neden olmasın.

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Süreç çok uzun. Bu sebepten ötürü adamlar bu ihaleyr girmek istemiyor bence. Burdan derdini yapımcıya anlatıp geri dönüş olana kadar zaten krowaz açılmı olacak. Oyucunun 80 quest itemini 3-5 ay geç alması yada chat görevinin yarım kalması çok ehmmiyetli bişey değil. İtem konusundaki kararlılığım chat görevi için de geçerli. O görevin devamından alacağın exp vs. den daha fazlasını karakteri kadarken daha fazla uğraşarak elde etmişsin, onunla da şimdilik uğraşmayı ver. Adamlar zaten hiç açmicaz demiyor. Elbet gün gelecek hepsi aktif olacak.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yok benim anlatmaya çalıştığım, bir nevi pozitif yaklaşım. Yoksa tabi ki alacağı quest ya da exp falan bunlar değil. Yapılabilirliğini tartışıyorum. Her zaman sonuç odaklı olmamak lazım.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Yok benim anlatmaya çalıştığım, bir nevi pozitif yaklaşım. Yoksa tabi ki alacağı quest ya da exp falan bunlar değil. Yapılabilirliğini tartışıyorum. Her zaman sonuç odaklı olmamak lazım.
    Yapılabilirlik konusu çok karışık. İki firma arasında bulunan kuralları bilmiyoruz. Hangi durumlarda acil müdahale talebi var hangileri haftalık bakım taleplerine dahil bilmiyoruz. Bizimkiler çıkıp diyorki pusta açık olsa hemen müdahale edersiniz. Edicek tabi. Adam şirketin çalışanı, ertesi sabah amiri gelip " falanca adamın quest görevi neden kapalı" diye sormaz. Pusta bug vardı da sunucunun fişini neden çekmedin diye sorar

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hocam yukarıda dedim zaten, bunca sorun bug vb. varken zaten gereksiz kalıyor. Ama yapılabilir, düşünülebilir. Yapılsa güzel olur, hoş olur, ince olur falan fistan