Results 1 to 8 of 8

Thread: 3/5li ok

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

3/5li ok

Nightmare-Kırmızı Trolll-Aiconcon da 3/5 ok çok dc ettiriyor.
    Okçuluk eziyet oldu.
    Öyle can sıkıntısı oldu ki mage açıp kasıcam.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Daha önce 3lü 5li kombodan dolayı oyunda kopmalar yaşanıldığına dair konu açılmıştı. O zamanlarda yazdığım yazıyı alıntı olarak paylaşıyorum. Problem düzeltilene kadar aşağıda önerdiğim yazıyı uygulayabilirsiniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Muhtemelen Half Troll Curandero, Aincolo spotunda bu problemi yaşıyorsunuzdur. Mob'u Z ile seçtikten sonra bildiğimiz üzere mob'un etrafında yeşil bir çember çıkar, o çemberin tam merkezine girerek 3'lü ve 5'li skillerin tam olarak mob'a değdiğinden emin olun. W ya da S kombosu yapın. DC olma problemine bir nebze olsa katkı sağlayabilir. Yaşanan problem düzeltilene kadar bu geçici yöntem kullanılanilir.

Oyundan kopma sorunu olan spotlarda çok seri atak yapılmasını önermiyorum. Biraz daha hareketleri yavaş gerçekleştirerek de bu sorunun önüne geçebiliriz.
    İyi forumlar.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eyv. Geçici çözüm olsada işe yarıyor.

Senior Member yivabeyi's Avatar
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Daha önce 3lü 5li kombodan dolayı oyunda kopmalar yaşanıldığına dair konu açılmıştı. O zamanlarda yazdığım yazıyı alıntı olarak paylaşıyorum. Problem düzeltilene kadar aşağıda önerdiğim yazıyı uygulayabilirsiniz.

İyi forumlar.
    W S komboyu 3lü 5li de kullanıyorum ama W S kombo 0.1 saniye geç kullanırsak sadece 5 li 5li olarakta atabilyoruz. ama mausla kombo yaptığımız zaman 3lü 5li o zaman kombo statüsü kazanıyor. okçunun zaten orantısız ayarsız zayıf vuruşları yüzünden şuan oyunun en zayıf karakteri.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    son patch gelene kadar çok fazla dc yiyordum o bölgelerde ancak son patch geldiğinden beri ne kadar seri kesersem keseyim dc olmuyorum. ben de düzeltmiş olduklarını düşünüyordum açıkçası.

Senior Member OnixPK's Avatar
    Nickname
    Siyahlar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Monster Stone aynı sorun var

Senior Member
    yaratığa diğer moblara vurduğunuz gibi uzaktan 5li 3lü değilde tam ortasına girerek 5li 3lü vurabilirsin hiç bir şekilde disconnect etmez. Monster stone dede aynı böyle bug oluyor bazen 2li 2li işliyor o zaman çok seri bir şekilde monster stoneyi bitir ardından relog at. Relog atmazsan eğer diğer monster stoneye girer girmez dc yersin boşuna çöp olur

Senior Member
    Okları kaçırmadığınız sürece hiçbir mobda hiçbir hızda dc olamazsınız. %95 attığınız okun damage'i çıksın, dc yerseniz gelin benden hesap sorun.