Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 69 of 69
    Ben 4 5 sene emek vericem itemlerimi fulliyeceğim 5 senemi verip serverda arkadaş cevre edineceğim. Youtube da bi kaç vidyo izleyip aa saatte 25 bus atiyor hemen yamuk bowumu alip oraya gideyimde farm yapayim. Kusura bakmayinda kimse 5 senelik emeğini itemini harcadiği vaktini yamuk bowlu adamla eşit şartlarda farm yapabilsin diye vermiyor kimsede bunu beklemesin.

Quote Originally Posted by Goakakyuuu View Post
    Niye sinirleniyorsun ki,insanlar belirtmiş fikirlerini. Çetelere hitaben yazılmış bir konu. Sen çeteden değilsindir heralde?
    Bu oyunun ana merkezi mekanizmasi çeteni kurup en güçlü olabilmek sen ne anlatiyorsun hacı çete mete ?

Neymiş bu slot herkesin dilinde ya :d

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    bu slot konusunda deaconfrost son sözü söyledi kararlarına saygı duymak gerek her ne kadar bu karara üzülmüş olsak da bir bildikleri vardır ve umarım slota bir önlem alınır ilerde çünkü şuanki gidişat sadece servera sömürü.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Adam 3 kişi ise sen 5 kişi git al slotu. 5 kişiyse 1 party git al slotu. 1 party ise 2 party git al slotu. 2 party güzel gelir edebileceğine inanıyosan yap bunları. Bi seçenek daha var, AOC farmına bu derece meraklıysan; kıskanıyosan, Warrior yap. 2 Priest al arkana ama itemleri dizerken mesariften kaçma. Ben de mage oynuyorum. Başka job oynamıyorum. Bakıyoruz pk duruldu, bf geçiliyo bizim ırk eziyor, bize iş düşmüyor. CZ'ye geri dönüyoruz. Sc boşa gitmesin diye, AOC basıyoruz, Evil basıyoruz. Keşke tüm herşeyin drobu CZ'ye kaydırılsa da bişeyleri elde etmek zor olsa. Sen video paylaşım sitelerinde çok farm videosu izliyorsun heralde geceleri. Rüyana giriyor bence. Şundan da adım gibi eminim ki oyun hayatında hiç Disc Premium çekmemişsindir. Amacın sadece provoke etmek, kargaşa çıkarmak; sana karşı çıkanları da aşağılayıp ego kasmak. Sana tek önerim; bu hayatta herşeyi yap ama boş yapma. Sen boş yapıyosun.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Adam 3 kişi ise sen 5 kişi git al slotu. 5 kişiyse 1 party git al slotu. 1 party ise 2 party git al slotu. 2 party güzel gelir edebileceğine inanıyosan yap bunları. Bi seçenek daha var, AOC farmına bu derece meraklıysan; kıskanıyosan, Warrior yap. 2 Priest al arkana ama itemleri dizerken mesariften kaçma. Ben de mage oynuyorum. Başka job oynamıyorum. Bakıyoruz pk duruldu, bf geçiliyo bizim ırk eziyor, bize iş düşmüyor. CZ'ye geri dönüyoruz. Sc boşa gitmesin diye, AOC basıyoruz, Evil basıyoruz. Keşke tüm herşeyin drobu CZ'ye kaydırılsa da bişeyleri elde etmek zor olsa. Sen video paylaşım sitelerinde çok farm videosu izliyorsun heralde geceleri. Rüyana giriyor bence. Şundan da adım gibi eminim ki oyun hayatında hiç Disc Premium çekmemişsindir. Amacın sadece provoke etmek, kargaşa çıkarmak; sana karşı çıkanları da aşağılayıp ego kasmak. Sana tek önerim; bu hayatta herşeyi yap ama boş yapma. Sen boş yapıyosun.
    Bu söylediğin yanlız gerçekten uzak biraz, full 7 mage itemli veya full 1pt itemli karışık adam görev yapmaya bile gitmiş olsa o 3 mageden alamıyor kutuyu. Genie altına macro kullanmıyorlar direk 3. part yazlılım bilgin olsun dene kendin. Normal öyle 3 mage zatem old takıyla dönemez koskoca aoc slotunu. Sıkıntı burda ortada legal bir kasmak yok. Malesef yok. Aoc slotta nasıl doğuyo biliyomusun resmen %30 canla falan doğuyor. Kutu alma şansın yok yani.

Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Bu söylediğin yanlız gerçekten uzak biraz, full 7 mage itemli veya full 1pt itemli karışık adam görev yapmaya bile gitmiş olsa o 3 mageden alamıyor kutuyu. Genie altına macro kullanmıyorlar direk 3. part yazlılım bilgin olsun dene kendin. Normal öyle 3 mage zatem old takıyla dönemez koskoca aoc slotunu. Sıkıntı burda ortada legal bir kasmak yok. Malesef yok. Aoc slotta nasıl doğuyo biliyomusun resmen %30 canla falan doğuyor. Kutu alma şansın yok yani.
    Vardır bir bildikleri dediğin gibi

Junior Member
    Zaten kazanan kazanacağını kazanmıştır arkadaşlar çok oldu serverlar açılalı boşverin

Herkesin dilinde bir AOC monitor markası değilmi o