Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 69
    Benimde taleplerim var !

Knight online oyunun tüm görsel objeleri silinsin maplar itemler skiller herşey ama herşey silinsin , sadece moradon bölgesi olsun ve birtane tek yiyen yaratık olsun ona vuralım para kazanalım. Eminim görüşüme katılacak ve bu kolaylığı istiyecek yüzlerce kişi vardır lütfen gerçekleştirin Yalvarıyorum.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FoX_HoUND View Post
    Sen bu oyunu nasıl oynuyorsun anlamadım oyun içi ticaret ile para kazandığın belli o yüzden hiç konuşma bence yazdıklarım senin gibilerin işine gelmez çünkü.
    Geçen gün bf orc girişinin sağındaki kulenin üstüne çıkmış herif üstü full 10 elinde 10 wrinom arkasında bir dp bir int pri hepsi kulenin üstünde 1 parti adam herifi kesemedi towndan çıkamayınca adamlar bf yi terk etti akşam üstü adamın tezgahında anvil önü 180 pride taşı vardı kendinden başka kimseye kastırmadı herif nasıl zevk alıcak bu millet oyundan he akıllı arkadaşım. ?
    Ft de taş bar kaydırırlar orası ölü.
    Cz aoc da aynı adam almış 20 bin lik hesabı oda yetmemiş bide db yanına buna rağmen kutu aldığı görürse birde karşı ırktan biriyle anlaşmış onu çağırır rezillligin daniskası burdaki spottan şikayetçi olan bir tek ben değilim .
    Hadi diyorsun birde sg spota gidip gözden urak takılayım orayada üstüne 10 giymiş asas gelir kendini bilmez bı okçu gelir .
    Eslant da zaten drop alabileceğin bi spot bırakmadılar delos bitti sadece kale sahibine ekmek kapısı oldu .
    E nasıl zevk alacan bu ortamdan .?

1 Gold bar pus a makul fiyata eklenecek gb satışının önüne geçilecek.
    2 +7 +8 100 %100 upgrade sc ler pus a eklenicek item satışı biticek .
    3 ex seal sc oyuna gelicek hatta içi dolu şekilde pus da satılıcak char hesap satışı biticek .
    Bundan sonra oyunu zevk için oynayan kalıcak gerisi defolup gidecek tabi bu söylediklerim çoğunun işine gelmez yani işsiz güçsüz sabah akşam para kazanmak isteyen bu oyunu rezil eden kesim .
    Bu yazdıklarının aynısı önceden yüz bin kere yazıldı çizildi okundu ve arşive kaldırıldı.
    Benim gibi tüm forum üyeleri ziyaretçiler önceden oynayıp uzun süre ara verenler oyunu bıraktım deyip tekrar geri başlayanla daimi olan tüm mod lead gm vsvs. ne varsa işte herkes okuduk.
    Yok arkadaşım yok işte.
    Adam diyorki benim adım hıdır elimden gelen budur. Beğenmiyorsan başka bir game select pls.
    Last edited by Tuzlukcu55; 09-24-2019 at 11:59 AM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bende buradan bir anımı paylaşayım.
    5 elit itemli okçu 2 elit itemli asas la birlikte karus kapısına tek başına gelip tüm ırkla dalga geçen tek bir human int priyi kesemedik işte kesemedik. Başkalarıda uğraştı kesemediler.
    Napalım yani. Öleyimmi.
    Onun peşini bıraktık başka şeylerden zevk almaya devam ettik. Sanada tavsiye ederim.

Adam kulenin üstünden atak yapıyor 10 itemlerle iyi okumadın sanırım yazdıklarımı orada bir bug var yada illegal bir durum söz konusu.
    Nerde bu yönetim arkadaş biride gelip şu konuya birşey yazmıyor pes doğrusu .

Droplar zaten düşürülmüş gibi. Dün 6 7 saat döndüm 12tane felan buss atti adam 5 6 charla hepsine dc pre aliyor felan bi bok kazandigi yok yani rahat olun

He bu arada ben pk dan bahsetmiyorum 10 yıldan fazla olmuştur başlayalı bu geçen sürede 1 ay pk ya çıkmamışımdır ilgi alanım değil pk dan zevk alan biri değilim kimsenin peşinede onu kesmek için koşmam hatta gelsin yanımda oda kassın şikayetçi olduğum konu bütün drop veren spotlar rezil edildi birde yetmiyormuş gibi olan 3 5 spotta cz ye aktarıldı ya arkadaş karşı ırkla uğraşmadan 3 5 drop alabileceğin spot kalmadı oyunda olan sporlara güvenli bölge yapılsın millet birbirine atak yapamasın o zaman hiç çözüm öneri yok kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz bir tane yöntem bırakmışlar bit Real para ver al başka yöntem yok buda benim işime gelmiyor gider cash e 500 tl o ay veririm ama şahıslara para verip almak istemiyorum .bunada yasak diyorlar ama işte diyorlar bı önlem alınmıyor aksine kolaylık da sağlanmıyor yönetimin benim gibi oyuncularıda düşünmesi gerekli diye düşunüyorum.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    GB kasmak istiyorsan bu konuyu oku pls.
    Bak adamlar nerden gb kasıyorlarmış.
    Boşver sen aoc fln.
    Sende götür gb yi. Zevkine bakkk.

Not: Gerçi GM Kneart bana kızıcak amma nerden geliyor bu kadar gb nin cevabını belki bulursun :

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    GB kasmak istiyorsan bu konuyu oku pls.
    Bak adamlar nerden gb kasıyorlarmış.
    Boşver sen aoc fln.
    Sende götür gb yi. Zevkine bakkk.
    Not: Gerçi GM Kneart bana kızıcak amma nerden geliyor bu kadar gb nin cevabını belki bulursun :

https://forum.nttgame.com/forum/show...53#post1859553

ordada yazmışım şöyleki:
    çarı paramuna bırakıp tatile gittim. 2,5 gün sonra geri geldim ki çar halen kasıyor. Gidenleri yazayım. 2 paket genie hammer 30*2= 60m. 3 paket genie 50*3=150m topla 210m masraf. 2,5 günde Gelen coins 47m. 6 bus 6 ms.
    Nerden geliyor bu gb ler halen merak içerisindeyim.

Sayın gm diyorki 50m kasmışsın işte daha ne istiyorsun. oyunun db sinimi istiyorsun der gibi cvp yazmış.
    Yaf kasılan o 50m para siteden çekilse çoook daha çook ucuza gelirdi.
    50m parayı oyun yönetimi çokk pahalıya satıyor. hemde çok pahalıya geliyor.
    İşte bunu sayın gm arkadaşımız düşünmüyor.
    Çünkü oyuna emek vermiyor bizim gibi pus çekmiyor.
    Ezilen biz.

İşte bu anlayış playeri gb sitelerine yönlendiriyor. Çünkü orda gb çok daha ucuz. Hemde sudan bile ucuz kardeşim.
    Misal ares sw de 1.000 adet çar reb 10 kassa oyundan çıkan gb miktarı 10,000 gb..
    Bunu pusla kasmayı kim dener ki ?
    Pusla bu kadar gb kasılır mı?
    Bu nedenle gb sitelerinde gb değeri sudan ucuza geliyor.
    Last edited by Tuzlukcu55; 09-24-2019 at 12:55 PM.

İşte olay bu site üzerinde alışveriş yapmak item gb vs legal mi bu iş..? Değil
    Peki neden ntt game bu itemi pusa koymuyor parayı kendi kazanmıyor .?
    Misal veriyorum 1 goldbar 80 ksc .
    Kim alır dışardan gb yi ulaşması daha kolay olur.
    Hemde server ın kendi kazanır.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güzel bir komedi filmi açıp izliyordum ve döndüm buraya baktım burdaki yazı daha komik geldi
    Şöyle sorayım ben sana.
    Okullar tatil oldu veya çalışıyorsun yıllık izin aldın.
    Dedin ki gidip bir çar kasayım gb yi oyun içinden çekeyim ksc ile güvenli olsun. İtemini aldın. Bla Bla Bla.
    Herneyse oynadın pk attın gb kastın her şeyi yaptın. Tatil bitti ya okula giedeceksin veya işe geri döneceksin diyelim oyunu bırakacaksın.
    O itemleri ve kastığın gb leri ne ypacaksın ki ?
    Heryerde geçerli bir kural burda da geçerli.
    Satılan mal geri alınmazzz.
    Ntt gb alıp sana tl iadesi yapmaz. Yaparmı sence ?
    Bu nedenle bu isteğini gerçekleştirmek mümkün olabile mezzz.
    Ben filme dönüyorum.