Results 1 to 9 of 9

Dünkü yayından sonra başlatılacak exp event hk.

17.09.2019'daki yayınından sonra başlatılacak 1 günlük exp event başladı mı acaba ? başlamadıysa, ne zaman aktif edilecek bilgi verilebilir mi ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Zaten %50 exp event var dostum
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Zaten %50 exp event var dostum
    var veya yok, dünkü canlı yayının belli bir izleyiciye ulaştığı takdirde 24 saat exp artış etkinliği başlatılacağı söylendi, ben de bunun ne zaman başlatılacağını soruyorum. başlatılacağını söylemeseler bu konuyu açmazdım değil mi ?
    Last edited by GamesDepot; 09-18-2019 at 02:41 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by antoniomontana2 View Post
    var veya yok, dünkü canlı yayının belli bir izleyiciye ulaştığı takdirde 24 saat exp artış etkinliği başlatılacağı söylendi, ben de bunun ne zaman başlatılacağını soruyorum. başlatılacağını söylemeseler bu konuyu açmazdım değil mi?
    Tam dinlememişsin sanırım. Eski sunucularda %60 aktif edilmesi için 2500, yeni sunucularda %60 aktif edilebilmesi için 3500 kişi izlemesi gerekiyordu. O sayıya ulaşmadığı için sabit %50 exp event değiştirilmedi.
    Last edited by GamesDepot; 09-18-2019 at 02:41 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Gm ekibi bununla ilgili açıklama yapmıştı.

Aşağıda paylaştığım klibi izleyebilirsiniz.

https://clips.twitch.tv/ThirstyObliqueQuailPupper

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Tam dinlememişsin sanırım. Eski sunucularda %60 aktif edilmesi için 2500, yeni sunucularda %60 aktif edilebilmesi için 3500 kişi izlemesi gerekiyordu. O sayıya ulaşmadığı için sabit %50 exp event değiştirilmedi.
    işim dolayısıyla yayını takip edemedim, izlenme sayısı 2500'ü geçmiştir diye tahmin ediyordum. bilgi için teşekkürler.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Gm ekibi bununla ilgili açıklama yapmıştı.

Aşağıda paylaştığım klibi izleyebilirsiniz.

https://clips.twitch.tv/ThirstyObliqueQuailPupper
    Bilgi için teşekkürler

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by antoniomontana2 View Post
    diğer arkadaş gibi tam bilgi vermek başka, zaten bildiğim bir şeyi söylemek başka. o girdiğin 1367 postun %80'ni eminim böyle gereksiz, bilgi vermeyen postlardan oluşuyordur. bence klavyeyi senin bırakman lazım (buna vereceği cevapla o gereksiz postlarına bir yenisini daha ekleyecek, izleyin :d )
    gereksiz konu açan sensin. yayını takip etmeyen sensin. ne hikmetse gereksiz yorum yapan bir başkası oluyor. 1 değil 2 değil en az 10 kez dile getirildi bu exp mevzusu. ayrıca konuya gelen yorum neticesinde açıklaman daha komik. izleyici sayısını takip etmediğini söylüyorsun ancak ilk yorumunda sanki izleyici sayısı gerekli seviyedeymiş gibi bi üslup ile yazıyorsun. bu bilgi veren, forum için çok gerekli olan konun içerisinde de bir başkasına laf çarpmaktan geri durmuyorsun.

Quote Originally Posted by AbbyKO View Post
    gereksiz konu açan sensin. yayını takip etmeyen sensin. ne hikmetse gereksiz yorum yapan bir başkası oluyor. 1 değil 2 değil en az 10 kez dile getirildi bu exp mevzusu. ayrıca konuya gelen yorum neticesinde açıklaman daha komik. izleyici sayısını takip etmediğini söylüyorsun ancak ilk yorumunda sanki izleyici sayısı gerekli seviyedeymiş gibi bi üslup ile yazıyorsun. bu bilgi veren, forum için çok gerekli olan konun içerisinde de bir başkasına laf çarpmaktan geri durmuyorsun.
    İşim dolayısıyla takip edemediğimi söyledim, napayım takip edemediğim için gidip sorup öğrenmeyeyim mi ? ne istiyorsun tam olarak ? bu forumda değil 10, 100 defa dile getirilen konular her gün defalarca soruluyor benim konum mu battı sana ? istediğim bilgiyi tam olarak veremiyorsanız evet konuma yazmamanızı tercih ederim, zira bildiğim bir şeyi söylemenize ihtiyacım yok ama yine de arkadaş iyi niyetiyle yaklaşmıştı, biraz sert çıktığımı fark ettim. kusura bakmamasını diliyorum. gereksiz polemiğin uzamasını istemem. istediğim bilgiyi de aldığıma göre moderatörler tarafından konunun kapanmasını rica ediyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Konu istek üzerine kapatılmıştır.

İyi forumlar.