Results 1 to 2 of 2

ban hakkında bilgi almak için bu konuyu açıyorum bir yetkili biri ilgilenebilirmi?

[TPT]: oyun id yazılı burda is banned due to TPT use böyle bir yazı geldi oyuna girmeye çalışırken internetten araştırdığım edindiğim bilgiye göre ip ban oluyormuş bu benim evimde 3 pc 'im var 2 sinden aktif olarak oyuna oynamakdayım 3.pc den zaten oyuna giremiyorum ip sınırlamasından dolayı 1 charımda pre var diğerinde yok 3.pc yi kullanabilmek için Premium almam gerekiyor ay başında onuda kullanabilmek için Premium alacaktım ev ve işyerimden oyuna girmekdeyim chaos ve bdw girebilmek için işyerimden de oyuna giriyorum bazen illegal bir program vs kullanılmadı hesaplarımda sadece evdeki ip den oyuna girmedim diyemi banlandım anlıyamadım ticket attım zaten ama burdan yazma amacım sadece bilgi almak bu konu hakkında bir hesaba illaki evdeki ip ile mi girmem gerekiyor başka bir ip olduğunda sürekli böyle banmı atılacak acaba ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

TPT = Third Party Tools ( Üçüncü Parti Yazılımlar) demektir. Hile kullanımından dolayı süresiz hesap kapatılma işlemidir.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Destek bileti göndermişsiniz. Gelecek olan yanıtı sabırla bekleyin lütfen.

Ek olarak 16.09.2019 tarihinde açılan konuyu da inceleyebilirsiniz.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 182