Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Bağlantı Sorunu

Daha önce yaşayan var mı bilmiyorum oyuna giriyorum sonrasında dc yiyiorum lakin farketiğim şu explorer da bağlantı koptu yazıyor olmasına rağmen sonrasında chrome ile direk internete bağlanabiliyorum yani bağlantım aslında kopmuyor başka birşey yaparken de bağlantım kopmuyor daha yeni formatladım sadece knight online yüklü formattan önce de böyleydi

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sistemsel olarak oyunda herhangi bir bağlantı problemi yoktur, büyük bir ihtimalle internet sağlayıcınız üzerinden kopmalar yaşanıyor. Müşteri desteklerini arayarak bilgi verdiğinizde sizin için gerekli kontrolleri yapacaklar ve bilgilendireceklerdir.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Sistemsel olarak oyunda herhangi bir bağlantı problemi yoktur, büyük bir ihtimalle internet sağlayıcınız üzerinden kopmalar yaşanıyor. Müşteri desteklerini arayarak bilgi verdiğinizde sizin için gerekli kontrolleri yapacaklar ve bilgilendireceklerdir.
    masaüstünden bağlandığımda böyle bir problem yok ama nedense yined sizin dediğinizi yapmalı mıyım ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Wifi olarak bağlanıyorsan kablolu tercih etmeni tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.