Results 1 to 9 of 9

Thread: Lag Sorunu

Lag Sorunu

Merhabalar .
    Son Patchin Ardından Farklı İllerde Oynayan Arkadaşlar Olarak Bazen Kısa Kısa Oyunda Lag ve Durma Sorunu Yaşiyoruz. Oyun İçerisinden All Chatten ve Pm dende Bazı Arkadaşlarla Benzer Sorunları Yaşamaktayiz.
    Bilgi Sahibi Olan , Bilgisini bizimlede Paylaşabilirse Seviniriz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Feci şekilde lag var bazen 10 saniye gidiyor.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    selamlar, aynı sorun bende de var 4-5 gündür aralıksız bir şekilde devam ediyor.. internet değerlerim normal bir şekildedir. fiber internet kullanıyorum sadece knight online oynarken bu sorunu yaşıyorum daha önce hiç bu şekilde böyle oynamamıştım.

Quote Originally Posted by LoxStyLe06 View Post
    selamlar, aynı sorun bende de var 4-5 gündür aralıksız bir şekilde devam ediyor.. internet değerlerim normal bir şekildedir. fiber internet kullanıyorum sadece knight online oynarken bu sorunu yaşıyorum daha önce hiç bu şekilde böyle oynamamıştım.
    Aynı anda Farklı Oyunu Acarakta Denedim. Sadece Knightta Problem var.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by lSecretiaN View Post
    Merhabalar .
    Son Patchin Ardından Farklı İllerde Oynayan Arkadaşlar Olarak Bazen Kısa Kısa Oyunda Lag ve Durma Sorunu Yaşiyoruz. Oyun İçerisinden All Chatten ve Pm dende Bazı Arkadaşlarla Benzer Sorunları Yaşamaktayiz.
    Bilgi Sahibi Olan , Bilgisini bizimlede Paylaşabilirse Seviniriz.
    Aynı şekilde çok yoğun lag sorunu yaşıyorum sürekli dc oluyorum kesin sebebi konusunda herhangi bir fikrim yok.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Aynı şekilde çok yoğun lag sorunu yaşıyorum sürekli dc oluyorum kesin sebebi konusunda herhangi bir fikrim yok.
    İnsanlar Birbiriyle Konuşunca Oyundan Kaynaklı Bir Sorun Oldugunu Anladi. Düzeltirler İnşallah.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Lag sorunu bende de dün başladı ve bugün devam ediyor. İnternet hızımı kontrol ettim, hızda bir sorun yok. Bu arada bakımlar eskiye nazaran daha seyrek yapıldığından mıdır bilinmez, ilk kez son 2-3 aydır yaşadığım bir sorun var. Mana gittiği halde novanın düşmediği ve skillerin damage atmadığı oluyor. Bu da sanırım genel bir sorun. Birkaç arkadaştan daha duydum bu sorunu yaşadıklarını...

Junior Member
    lag sorunu incelemelerime göre superonline yada onun alt yapısını kullanan servis sağlayıcılarını kullanan kişilerde oluyor. özellikle akşam 10 ft si civarı kuvvetleniyor. aynı sorun bendede var. komşumun türktelekom internetine bağlandığımda herhangi bir sorun yok oyunda ama kendi internetimde genel olarak bi sorun yok sadece knight online da sorun var. yetkililerin bu durumu incelemesi gerekiyor
    Last edited by _DESTANS_; 09-18-2019 at 03:34 PM.

Nedense bende bile lag var 1 aydır ama son zamanlarda epey fazla. Yoksa bu lag işi koxp'u bitirebilmek için mi veri-akışı açısıdan botları takip etmek içindir %90 galiba. Yani mantıklı olanı bu olmalı yoksa saçmalık, server kaynaklı internet sorunu ise oluşan laglar. O kadar pre alan var az mgame serverları yenilesin kardeşim.