View Poll Results: Altar 2, Vega 2 , Sirius 2 Colony Zone kapatılmalı mı?

Voters
123. You may not vote on this poll
  • Evet, kapatılmalı.

95 77.24%
  • Hayır, kapatılmamalı.

25 20.33%
  • Sabah saatlerine alınmalıdır.

3 2.44%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Junior Member
    geç bile kalındı ilk 2 ay kalabalığı absorbe etmek için güzel bir düşünceydi fakat zaman geçtikçe serverlara zarar vermekten başka bir işlevi olmuyor bu tür hareketlerin zaten yeni etkinlikler gelmiyor boş bir düzene girdi oyun millet bahçeden çıkmıyor artık birşeyler yapılması gerekli.

Senior Member
    Evet, kapatılmalı.

Member
    Nickname
    CaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Race
    El-Morad
    Meraken soracağım, kapatılmalı diyen arkadaşların düşüncelerini rahatça okuyabiliyorum. Fakat kapatılmaması gerektiğini düşünen arkadaşlar da rica etsem yorumlarını açıklayıcı bir şekilde yapabilir mi? Belki kapatılmasını düşünenlerin de göremediği birşeyler vardır ve öğretirsiniz.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JustTP View Post
    Meraken soracağım, kapatılmalı diyen arkadaşların düşüncelerini rahatça okuyabiliyorum. Fakat kapatılmaması gerektiğini düşünen arkadaşlar da rica etsem yorumlarını açıklayıcı bir şekilde yapabilir mi? Belki kapatılmasını düşünenlerin de göremediği birşeyler vardır ve öğretirsiniz.
    Server 2 cz kapatılırsa sinekler nerde gezicek ?Hobgoblin'de sabahlayan yamuk bowlu kardeşim ne yapcak?AOC'u babasından çok gören 7 iron impactli çaput bp priestim ne yapcak?Trol göre göre hayat hikayesini ezberleyen 7 eagle eye var bende buranın kralı benim diyen okçu kardeşim nasıl yer bulucak kendine ?

Adamlar bunları düşünüp kapatılmamalı diyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by PetnaNerepla View Post

Server 2 cz kapatılırsa sinekler nerde gezicek ?Hobgoblin'de sabahlayan yamuk bowlu kardeşim ne yapcak?AOC'u babasından çok gören 7 iron impactli çaput bp priestim ne yapcak?Trol göre göre hayat hikayesini ezberleyen 7 eagle eye var bende buranın kralı benim diyen okçu kardeşim nasıl yer bulucak kendine ?

Adamlar bunları düşünüp kapatılmamalı diyor.
    Server2 cz kapanırsa çoçuğu ölmüş gibi üzülecek 25 kişiden bahsediyorsun neden kapanmasın diye oy attıkları belli oluyor
    Server2 cz acilen kapatılmalı.

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Farmdan başka bir işe yaramayan, serverın ömrünü azaltan, gereksiz server 2 cz'si acilen kapatılmalı.

Junior Member
    Nickname
    FIGA
    Class
    KO -> Priest
    Top mgame de artık zaten